vouwwagen verplaatsen kleine garage

Gestart door kieslron, mei 15, 2024, 02:20:19 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

kieslron

Hallo, ik wil onze Camp-let een halve meter opschuiven in onze kleine garage. De garage heeft ene vlakke betonvloer. Er zijn auto-movers voor zo'n 60 euro te koop. Ik wil het proberen met deze wieltjes. Het neuswiel op de grond en dan onder de pootjes en de wielen een plankje. De plankjes kunnen volgens de beschrijving 150kg dragen. Onze vouwwagen weegt met inhoud zo'n 450 kg.

Hebben jullie ervaring

Hemertje

waarom verplaats je je vouwwagen niet gewoon?

kieslron

ik kan onvoldoende steken en wil de wagen helemaal tegen de muur aan hebben.

Jon

Is de garage onvoldoende diep dan? Als je zo'n 50-100 cm over hebt zou dat toch gewoon moeten lukken.
Combi Camp Country 2016, daarna de Waard Kuifmees, nu even niets. September '24 test van de Shelter.

kieslron

die ruimte heb ik niet, tegen de wand waar de wagen moet komen staat een flinke stellingkast. Deze kan ik niet verplaatsen. De dissel komt al voor de kast uit.

6ink

Geen ervaring, wel geïnteresseerd. Ik heb hetzelfde 'probleem'. Mocht je het hebben geprobeerd, zie ik hier graag de foto's en ervaring.

kieslron


PenH

Laat je de meubel movers de hele winter onder de wagen staan? Moet wel denk ik, want je krijgt ze er niet meer onderuit als de wagen strak tegen de muur staat.
En hoe verdeel je het gewicht netjes over 4 movers en een neuswiel?
Ik zou toch voor een stevige auto mover gaan ipv die plastic plankjes met mini wieltjes.
https://www.hbm-machines.com/nl/p/hbm-450-kg-automoverset
Dan heb je er aan twee genoeg en de banden vallen er mooi in.

kieslron

dank je wel voor de suggestie, maar dan ben ik € 70,00 kwijt. Ik probeer het met deze wieltjes voor € 20,00.

FriedelP

6 keer 20 euro (4 pootjes +2 wielen) lijkt me even veel te kosten als 2 keer 60 euro (2 wielen).


Ik ben ook bang dat met de andere oplossing al eens makkelijk er eentje van onder schuift waardoor je in de problemen komt te zitten. Zou dan ook eerder voor de 2 keer 60 euro kiezen. Totaalsom is dezelfde, en is toch een pak meer garantie op succes.

sanderv

Lijkt me nogal een gepiel om deze minirollertjes fatsoenlijk onder de banden te krijgen. Het loopvlak van een Camplet band is al niet breed, maar deze rollertjes zijn nog veel smaller, bedoeld voor meubelpoten.
Of het sterk genoeg is, kun je uitproberen. Een Camplet is niet zwaar. Alleen, als de plankjes niet sterk genoeg zijn, gaat het wederom een hoop gepiel worden om de Camplet er weer heelhuids weg te krijgen. De automovers zijn overkill, maar zullen in elk geval wel werken. Het neuswiel rijdt zelf, de twee of drie pootjes zijn verder niet nodig.

kieslron

€ 19,90 voor de hele set. Vandaar dit ik het wil proberen.

Mirri74

Rare gedachte, maar als je 3 krikken zou hebben, dan zou je ze eenvoudig eronder en er onderuit kunnen halen. Mits het niet te instabiel is.

bernie

Dan is 1 garagekrik in combinatie met het neuswiel al genoeg. Zo heb ik het ook al eens gedaan