Daar staat een Arizona te koop. 2001 maar met veel accessoires. Voor 1999,-
Geeft goed gevoel dat ie niet particulier te koop is, maar weet niks van dit bedrijf.
Ehh... Ik zou daar niet al te veel onderscheid in maken. Er zijn hele goeie particuliere aanbieders en er zijn oplichters met een bedrijf.
Persoonlijk maakt het hebben van twee persoonsnamen met twee mobiele nummers op mij altijd een hoge "F. Jacobse en Tedje van Es" indruk.
De afgelopen (vier?) jaren hebben de heren van Kosterman en Wakelkamp trading ook een online winkel in hengelsportartikelen gehad die kort geleden gesloten is. Verder is het bedrijf gevestigd op een particulier adres en moet je een afspaak maken voor bezichtiging. Alles geeft mij een beetje de indruk alsof de mannen allebei gewoon een baan hebben en daarnaast handelen in caravans. Daar hoeft niks mis mee te zijn. Maar mijn leverancier zou het niet zijn.
Dit 'koopje' wat ze hebben vind ik overigens wel aardig om te melden. Met excuses voor het plaatsen van een afbeelding van een cara
in het klapforum.
Alleen deze week ? 1000,- duurder.