Nieuwe logo voor de ledenpas.

Gestart door Alex, augustus 30, 2023, 04:03:17 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Hemertje

Citaat van: getiem op augustus 31, 2023, 11:48:00 AM
Als ik je email adres mag, dan kan ik je toevoegen als mede bewerker van het logo. Kun je zelf verder mee aanpassen in de online tool.

welke online tool gebruik je?

Alex

Citaat van: getiem op augustus 31, 2023, 02:12:10 PM
De andere de kleuren nog bijgewerkt.
Zal hem morgen eens in het nieuwe forum zetten hoe die lijkt.

En eens kijken hoe hij op een ledenpas eruit ziet
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

FriedelP

Citaat van: Hemertje op augustus 31, 2023, 09:59:57 PM
mijn opzetje was meer bedoeld om even out of the box te denken ipv de standaard vouwwagen in een plaatje weer te geven en ff flink te kunnen lachen
bij sommige gelukt, anderen zien er de humor niet van in  :P

zoals anderen al opperden, wat is er eigenlijk mis met het huidige logo?

de andere nieuwe logo's zijn rond of vierkant
mijn inziens niet makkelijk voor als forum logo of op visitekaartje, dat wordt dan erg kleinx

ik denk dat we het meer moeten zoeken in een rechthoekig landscape logo in de breedte dus?

persoonlijk heb ik niets met bergen i.c.m. vakantie, dus of die nu op het logo moeten en verwijzen naar een vouwwagenclub?


Ik zie er de humor wel van in en ook mee gelachen. Intern in de groep moet dat zeker kunnen, om het forum in de markt te zetten zijn andere opties uiteraard beter. Ik vond wel de kleuren beter van jouw voorstel.


Zeker de juiste vraag, waarom moet het wijzigen? Het huidige vindt ik zeker ook leuk en is inderdaad makkelijker op het forum te plaatsen en heeft ook als voordeel dat je makkelijker aanpast aan de seizoenen wat ik hier altijd leuk gevonden heb.


Maar ik vindt het laatste voorstel zeker ook erg mooi en sprekend, maar zal moeilijker in een header te zetten zijn van het forum, op een kaart kan het anders wel goed passen. Daarom dat de vraag van waarom een ander logo nodig is ook zo relevant is.

kimopo

Citaat van: FriedelP op augustus 31, 2023, 09:46:17 AM
om eerlijk te zijn, heb ik nog geen logo gezien dat ik beter vindt dan het huidige.

Vind ik óók...de huidige is tóp  :J
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



kimopo

Citaat van: getiem op augustus 31, 2023, 12:10:12 PM
En nummer 1 nu ook weer netter gemaakt, maar nog wel met slogan.

Dié vind ik wel mooi... Ik heb óók niks met bergen maar de bomen verwijzen m.i naar mooie groene (bos) gebieden...
De (volledige) slogan erop lijkt mij erg leuk maar, mogelijk qua header gebruik idd beter meer landscape dan rond ..
Als sticker daarentegen lijkt rond me wél meer 'n blikvanger 😊
Leef vandaag, je weet nooit of er nog een morgen komt



Alex

Mischien het begin topic nog eens doornemen.
Het is een logo die op een nieuw te maken ledenpas komt.

En die zal toch bij het nieuwe forum kleuren en stijl moeten passen.
De header van het forum blijft tot nu toe het zelfde.
Al ga ik hem wel eens proberen om te kijken hoe die lijkt.
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

Bonny

#51
Ik heb een klein beetje aangepast
Alles wat we zijn is het resultaat van wat we hebben gedacht.

Jer81

Waar kan ik meer lezen over het lid worden? Hang hier al jaren rond maar het is me nooit echt duidelijk geworden.

Alex

https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?board=211.0

Hier vind je er alles over.
En mocht je dit jaar nog willen steunen dan kan dit voor half geld 6.25 euro.
Maar je krijgt dan nog het oude pasje ;)
Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

Hemertje

hopelijk spreekt anderen dit meer aan  :)

ontworpen op de kleuren van de aanstaande herziene website


Mirri74

Ik vind de "schildjes" op zich wel mooi, maar de stijl van de vouwwagen past niet. De schildjes zijn heel strak getekend en de vouwwagen juist heel rond en redelijk los.

FriedelP

Dat het voor de ledenpas, was had ik inderdaad gelezen en wees ik ook naar.


Echter vindt het vreemd dat je een ander logo gebruikt voor een forum en voor de ledenpas van het forum. Meestal tracht men zoveel mogelijk overal dezelfde huisstijl en logo te gebruiken. Denk juist dat daar de verwarring uit voort komt. Later is dan duidelijk geworden dat de kleursetting eventueel moet aangepast worden. Echter een duidelijke motivatie waarom het logo zou moeten veranderen, weet ik niet. Kan ook zijn dat je bestaand logo gebruikt en gewoon de kleursetting aan nieuwe huisstijl aanpast als dat de enige reden is waarom je naar een ander logo wil.
Als je wil veranderen bij dergelijke dingen gaat men over het algemeen eerst bekijken van waarom, waar wil men naar toe, wat wil je dat het uitstraalt en gaat men dan opzoek naar een nieuwe huisstijl die dat belichaamd. Zonder dat is het vaak een dure operatie die meestal marketing gewijs niet de goede kant op gaat. Vandaar mijn vraag waarom je wilt veranderen van logo.


Bij de proefdruk van de kaart zou ik eerder het logo draaien in de lengte richting aan de achterkant van de kaart. Ik denk dat het dan meer tot zijn recht kan komen bij dat type logo. Maar dat is eerder mijn persoonlijk gevoel daarbij.

getiem

Citaat van: Mirri74 op september 01, 2023, 01:42:48 PM
Ik vind de "schildjes" op zich wel mooi, maar de stijl van de vouwwagen past niet. De schildjes zijn heel strak getekend en de vouwwagen juist heel rond en redelijk los.
Klopt, maar ik was nog niet aan toegekomen om die strak te maken. en dan vind ik de vouwwagen van Hemert je hieronder wel weer mooi strak.  Combi maken?
Kamperen met de wouw-factor

Jer81

Citaat van: Alex op september 01, 2023, 11:36:50 AM
https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?board=211.0

Hier vind je er alles over.
En mocht je dit jaar nog willen steunen dan kan dit voor half geld 6.25 euro.
Maar je krijgt dan nog het oude pasje ;)
Nee, wil wel een nieuw logo. Haak volgend jaar wel aan om het forum te steunen.

Mirri74

Een combi zou best kunnen werken, maar ik ben geen expert :)