Hallo mensen,
Na de aanschaf van onze Odyssee is meteen de voorbereiding(voorpret!) begonnen. Gaan al 4 jaar het diepe zuiden van Frankrijk in, waarschijnlijk volgend jaar weer! Wie weet er echter een mooie camping met plaatsen DIRECT aan viswater. Wel een camping met ook zwembad en speeltuin voor de kids!
Hallo Palafima,
Heb je hier http://www.camping-frankrijk.nl/forum/zoekresultaat.asp (http://www.camping-frankrijk.nl/forum/zoekresultaat.asp) al eens gekeken??
Succes!
Moet het een camping zijn voor huis tuin en keukenvissen, of gericht op een specifiek visbestand zoals een karperput?
Gaat idd wel vooral om karpervissen. Uiteraard is "de rest"van de camping net zo belangrijk als het vissen! Dacht dat er vast wel iemand zou zijn die DE ideale camping weet hier!
Hier ben ik vorig jaar geweest,
een kleine vijver met voldoende karpers heb er een paar gevangen, foto's staat ergens hier op het forum volgens mij..
http://www.dordogne-castillonderie.fr/nl/ (http://www.dordogne-castillonderie.fr/nl/)
En ook nog een mooie omgeving.