Gisteren de eerste keer de louisiana opgezet maar volgens mij stond hij niet goed. ik mis de buizen met 3 klikkers (vond er 3 met 2 klikkers maar das niet het zelfde) volgens mij zitten de buizen met 3 klikker in de buizen van de wagen bak. ik zit tenminste daar in een centimeter of 10 naar binnen een randje.
Daar komt gelijk het probleem als die buizen te diep in het wagenframe zitten hoe krijg je die er dan weer uit. (volgens mij heb ik hier op het forum ooit iets over gelezen maar ik kan het niet meer vinden.
Vanaf de achterkant met iets duns er weer uitslaan?
Ik kreeg hem er nog uit met een waterpomptang.
Uiteinde van een haring krom buigen. Dan krijg je een klein haakje. Hoef je alleen nog te vissen naar het gaatje in de buis. Trek je hem er zo uit. Was een tip bij de levering van onze Olympe. Hier schuiven ook een paar buizen in het frame. Werkte prima
De methode van Alex hebben weer vorig jaar op het forumweekend nog gedaan.
Na het verwijderen de buizen niet meer in de andere buizen opbergen. Wij hadden ze ook altijd in de wagen liggen.
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dat gaan we dus even proberen vanavond. maar dan heb ik nog buizen met 2 klikkers er op.............waar horen die dan?
Uuuuh wij hebben dus een ahum oudere louisiana maar mis ik iets ??, waarom zitten de klikkertjes in de buizen ?
heb ik nooit goed gekeken of klikken ze gewoon nergens in?
Afgelopen weekend hebben wij hem eigenlijk voor het eerst goed opgezet en de klikkertjes klikten nergens in.
Hij stond naar ons idee wel goed strak, maar er moet naar mijn idee een reden zijn voor de klikkertjes.
Citaat van: scholtes op april 02, 2013, 06:37:07 PM
Uuuuh wij hebben dus een ahum oudere louisiana maar mis ik iets ??, waarom zitten de klikkertjes in de buizen ?
heb ik nooit goed gekeken of klikken ze gewoon nergens in?
Afgelopen weekend hebben wij hem eigenlijk voor het eerst goed opgezet en de klikkertjes klikten nergens in.
Hij stond naar ons idee wel goed strak, maar er moet naar mijn idee een reden zijn voor de klikkertjes.
Je duwt de buis met de 3 klikkers in de holle buis die aan de wagen zit.
Bij het opspannen trek je de buis er weer uit en de klikkers zorgen ervoor dat deze niet terugschuift.
Sommigen kunnen slechts 1 klik uittrekken (strakke tent) anderen moeten er 3 uittrekken, dus de tent is al iets opgerekt.
Vandaag onze oude canyon voor het eerst opgezet, nu snappen we ook hoe het zit met de kikkertjes! De handleiding van de site had ik thuis laten liggen. Maar met wat puzzelen en doen hadden we de voortent ook goed gekregen.:-)
Verstuurd van mijn Nexus 7 met Tapatalk