Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Toebehoren en accessoires => Topic gestart door: Coen Willem Alois op mei 30, 2013, 09:34:38 AM

Titel: fietsendrager voor een alpenkeuzer prestige
Bericht door: Coen Willem Alois op mei 30, 2013, 09:34:38 AM
hoi ,.
ik ben net de trotse eigenaar van een alpenkeuzer prestige en ik ben op zoek naar een beugel-frame om fietsendrager op de vouwwagen te monteren,.
wie kan me helpen?
Titel: Re: fietsendrager voor een alpenkeuzer prestige
Bericht door: ropperdepop op juni 14, 2013, 10:19:06 AM
Hoi Coen,
Koop een standaard fietsendrager waarop de fietsen passen. Ga hiermee en met de vouwwagen naar een staalconstructiebedrijfje (ook wel smid genoemt). Laat hier een bevestiging voor op de dissel maken waarop je de drager kunt bevestigen. Soms wordt hiervoor een oude trekhaakkogel gebruikt. Zal echt geen vermogen kosten.
Let wel op dat bij achteruitsteken de vouwwagen niet te veel schaart als de drager er op zit. (kostte mij een achterlicht)

anders heb je altijd nog marktplaats, ebay etc