Hallo,
We hebben begin dit jaar een tweedehands AK parade royal gekocht. Na eerst een la boheme gehad te hebben. Deze laatste was van 1980 ergens, en compleet "verstorven". Tent scheurde overal door bij minste spanning of druk.
Nu hebben we onze eerste vakantie erop zitten met de AK. Ook voor het eerst met de kindjes, 2 en 4. En is SUPER meegevallen. Volgende camping is al geboekt. Word de sprookjescamping, eind juli.
Tijdens deze vakantie nu een lijstje gemaakt met welke spullen we nog missen of teveel hebben meegenomen. Want er kan wel veel in de bak, maar toch nog plaatsgebrek.
Nu viel me ook iets op, onder de ramen aan binnenkant voortent, zitten horizontaal elastieken onder de ramen. Zo'n 30 a 40 cm van de grond. Weet iemand waarvoor deze dienen?
Ik dacht om voortent wat op te klappen, maar hangt er zo slap bij dan, en staat maar gek. als dit niet echt nut heeft, haal ik ze eraf. Hoe minder metalen haakjes in de tent en verstrengel mogelijkheden voor de dochtertjes, hoe beter.
Alvast bedankt,
Olivier
De elastieken zijn om de gordijntjes achter te hangen.