Hallo mede roadmaster liefhebbers,
We staan nu met de tent in de Vendee in Frankrijk. Voor het eerst, voor de duidelijkheid. We zijn redelijk tevreden over hoe de tent staat, en hebben de eerste regen overleefd.
Echter, de wagentent staat enigszins scheef en niet mooi strak. De linten aan de plank kant staan ook niet gespannen. Kan het zijn dat we de buizen met de klikkers van het buizenframe nog een keer moeten aantrekken ? We zijn voorzichtig geweest en hebben dat 1x gedaan, zoals ook overal in handleidingen etc staat. Maar, kan en moet het nog verder uitgetrokken worden? En de andere kant dus ook?
Bedankt !!
Grt Joost
Is het een family s? Dan zitten er 2 klikkers in. Stukje verder uittrekken en de boel staat strakker. Check ook of de plank en het deksel waterpas staan. Staat de wagenbak hoog genoeg zodat je rondom goed kunt afspannen?
Succes
Dank, gaan we proberen !!
Maak anders eens een paar foto's.
Wat erg belangrijk is, is dat de bak zelf goed water pas staat.