Vouwwagenclub.info

(Openbaar)Kamperen => Recensies => Nederland => Topic gestart door: Alex op mei 29, 2015, 09:07:37 PM

Titel: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Alex op mei 29, 2015, 09:07:37 PM
https://youtu.be/vhLvsB80cYA

Met recht een groeps-camping te noemen.
Veel verschillende velden tussen de bomen.
Voor een bos camping viel het gras niet tegen op de plaatsen.

Als echte trekkende kampeerders is het altijd wat jammer als een camping begint met vaste plaatsen.
Je kon goed merken dat hier veel vasten al jaren kwamen want dan denken hun kinderen ook dat ze er heer en meester zijn.
Zelfs een aanvaring met een (Ahem) bekende Nederlander gehad.
Komt de sfeer niet ten goede en zie je vaak bij veel vaste plaatsen.

Omdat de velden aardig verspreid zijn is het wel een trip naar het toilet gebouw.
Dit hebben ze goed opgelost met kleine hokjes met 2 keer een wc.
Echt een top idee.
Wel wat weinig douches als de camping goed vol staat.

Als met al zijn er wel wat puntjes te vinden maar de prijs kwaliteit is zeer goed in orde.
Eigenaren en personeel van de Eurocamping Vessem ga zo door we hebben het als club zijnde naar onze zin gehad.



Let op dit is mijn mening/belevenis en die kan dus voor iedereen anders zijn.

(http://eurocampingvessem.nl/wp-content/uploads/2014/03/zoover_Eurocamping_vessem-Zoover-Highly-Recommended.jpg)

Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Paulvh op mei 29, 2015, 09:45:30 PM
Ik kan mij "bijna" helemaal vinden met de beschrijving. Enkel met de"bijna" bekende Nederlander (als we het over dezelfde persoon hebben) dan hebben de kinderen hele leuke en sympathieke ervaringen gehad. Ps voor de goede orde ik ben absoluut geen fan :#
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Ccindy op mei 29, 2015, 10:04:38 PM
Wij hebben alleen het neefje van de bekende Nederlander een paar keer te spelen gehad, ging prima. Omdat onze Lucas en die Jesse al tijdens het opbouwen van de vw bevriend zijn geraakt heeft hij ook naderhand geen last gehad van die groep kinderen, want daarbij was hij dus al "geïntroduceerd". Maar ik heb wel gemerkt dat ze niet tegen alle kinderen zo aardig waren.

Een verbeterpunt vond ik ook de openingstijden van de winkel. In de meivakantie was deze slechts open van 9 tot 11 uur. Wat betekende dat wij 's morgens vroeg naar de Lidl reden om vers gebakken broodjes voor het ontbijt te halen.

Bij de losse toiletgebouwtjes was geen wastafel, vond ik ook minder, want dan moest ik alsnog naar het sanitairgebouw om mijn handen te wassen.

Er werd door de camping wel vaak iets georganiseerd voor zowel jong als oud. Niet iedereen houdt daarvan, maar het werd wel gedaan.
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Marjootje op mei 29, 2015, 10:11:25 PM
heb geen bnn gezien... :N
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: muis op mei 29, 2015, 10:36:40 PM
Je hebt niks gemist Marjootje.

Ik sluit me aan bij Alex. Mooie veldjes maar verschrikkelijke vaste gasten en kinderen.

De camping is deuk bezig met vernieuwing op de camping en dat is ook wel terug te zien op de camping.
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Yolanda op mei 29, 2015, 11:44:31 PM
Ik heb alleen de naam van een bn'er horen vallen, Daniël miste wel de Roykes!  :#

Ik had zelf een kleinere camping verwacht, maar dit was best mega! De vaste gasten drukken de stempel op de camping en dat vond ik wel duidelijk aanwezig. Maar daarachter was het erg mooi.

Jammer dat het met het stroom niet helemaal soepel liep, maar personeel van de camping heeft het goed opgelost en waren zeer behulpzaam.

Kleine toiletgebouwtjes miste ik ook een kraantje, maar wel prettig in de buurt te hebben.

Activiteiten op de camping zelf waren prima.

Kan een leuke camping zijn als ze er flink op investeren.
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: KenJo op mei 30, 2015, 07:45:19 AM
Ik heb hem op de overzichtskaart gezet: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=zxoH_m-dbOgI.klI4i3mR3w3U
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Grsnld op mei 30, 2015, 11:55:32 AM
CiteerKleine toiletgebouwtjes miste ik ook een kraantje, maar wel prettig in de buurt te hebben

Er stonden ook van die kleine stenen gebouwtjes tussen met 2 wasplaatsen ipv toiletten
(wasbak met kraan, wel alleen koud water)
Titel: Re: NL: Noord Brabant: Vessem: Eurocamping Vessem
Bericht door: Wuppie_84 op mei 30, 2015, 03:19:58 PM
Wij hadden kraantjes tegenover de toiletgebouwtjes. Deze stonden onder een struik. Deze deden het en heb ik elke keer de handen gewassen. Dus dat probleem hadden we niet.

Ik dacht al de auto van ons Royke te zien rijden en in de serie leek deze camping veel op de camping waar we stonden. Ik had dus al een vermoede.

Ik vond het een leuke camping.