Vouwwagenclub.info

(Openbaar)Kamperen => Reizen => Italië => Topic gestart door: Fiatje op juni 14, 2015, 08:52:45 PM

Titel: Camping Marken Italië
Bericht door: Fiatje op juni 14, 2015, 08:52:45 PM
Kent iemand camping Panorama of Paradiso in de Marken in Italië?
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Roosje op juni 14, 2015, 11:34:59 PM
Ik ken camping Panorama. Wat wil je weten?
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Fiatje op juni 15, 2015, 07:45:10 AM
Wat vond je van deze camping? Is het een aanrader?
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Roosje op juni 15, 2015, 06:59:22 PM
Ja, wij zijn er geweest in 2012. Relaxte, niet al te grote camping, geen animatie of recreatieteam, kinderen vermaken elkaar. Wij hebben 3 tieners, toen 12, 14 en 16 jaar. Hebben het erg naar hun zin gehad.
Zwembad, tussen de middag gesloten, net als de receptie. Sanitair niet modern, maar wel schoon. Redelijke plaatsen, een paar hele grote. Overal watertappunten en barbecues. De camping ligt hoog boven de zee, je kunt langs een steil en smal paadje afdalen. Je komt dan op een strandje vol met keien. Leuk om een keer te doen, maar voor het strand kun je beter naar Fiorenzuola di Focare, daar is zandstrand en kun je eventueel met de bus naar beneden. Of naar Pesaro. De omgeving is prachtig, je bent wel afhankelijk van je auto, ook voor de boodschappen etc. Op de camping is een klein winkeltje en er is een, voor campingbegrippen redelijk restaurant. En een bar met heerlijke koffie!
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Marjootje op juni 15, 2015, 07:03:43 PM
Staan de campings niet op www.zoover.nl ?? kun je ook wat beoordelingen lezen..
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Fiatje op juni 15, 2015, 09:05:13 PM
Van afgelopen jaar stond er niets op zoover. Daarom vroegen we het ons af. Zitten ook nog te twijfelen tussen deze twee. Soms staan op zoover ook vooral de negatieve ervaringen
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Fiatje op juni 15, 2015, 09:34:08 PM
Roosje bedankt. Heb je nog tips over de plek op de camping voor onze vouwwagen als we kunnen kiezen?
Titel: Re: Camping Marken Italië
Bericht door: Roosje op juni 26, 2015, 12:01:10 AM
Fiatje, als je kijkt op de plattegrond o de site van de camping zie je rechts onderin twee plaatsen. Wij hebben daar gestaan, mochten beide plaatsen gebruiken. We hadden op de plek een kraan en een barbecue. Het lijkt of je langs de weg die langs de camping loopt staat, maat het is een terrassencamping, en de weg ligt daar heel hoog. Je hebt geen last van het verkeer, alleen 's morgens van wielrijders die joelend de berg af komen.