Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Holtkamper => Topic gestart door: Spitje op augustus 24, 2015, 12:04:36 PM

Titel: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Spitje op augustus 24, 2015, 12:04:36 PM
We hebben een 2e hands Kyte uit 2010 op de kop getikt. Ben ik nu de enige die een beetje gek wordt van welke ritsen ik moet openen en sluiten mbt Pack-N-Go.
Heb de gebruiksaanwijzing diverse keren erbij gehad, maar blijf het "lastig" vinden met al die ritsen bij elkaar. Met name het dichtritsen gaat snel verkeerd.
Zijn er meer met deze ervaringen? Zal anders wel een kleurtje op de ritssluiting maken.
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Matthijs_164 op augustus 24, 2015, 12:24:16 PM
Het is even wennen en vooral een kwestie van even een goed goed kijken. Gaat nu fluitend. Overigens is het geen ramp als je een rits vergeet - vooral de ritsen aan de voor en achterkant en de lange rits van het grondzeil moeten dicht zijn, de rest maakt niet uit.
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Diep op augustus 24, 2015, 05:59:17 PM
HK gaf bij onze uitleg aan dat met name de rits aan de voorzeide belangrijk was en dat je niet moest gaan rijden als deze niet gesloten was.
Verder is het wel een handigheid die je moet krijgen. Het helpt wel als je bij de aanschaf er uitleg bij krijgt hoe en wat. Met kindertent zijn het maar 5 ritsen.
Ik heb onze uitleg bij HK gefilmt (nou ja mijn zoon dan). Als je interessen hebt kan ik het beschikbaar stellen. Stuur me dan een persoonlijk berichtje
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Nekaf op augustus 24, 2015, 06:47:31 PM
Misschien woont er iemand met een kyte in de buurt! Waar woon je zelf ?
Gr Patrick
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Spitje op augustus 24, 2015, 08:47:05 PM
Dank voor de reacties, zal het rustig bekijken en door oefening komt het vast goed.

gr.
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: abbes008 op augustus 24, 2015, 08:54:46 PM

Citaat van: Spitje op augustus 24, 2015, 08:47:05 PM
Dank voor de reacties, zal het rustig bekijken en door oefening komt het vast goed.

gr.

Goeie opmerking van Nekaf. Waar woon je? Wellicht kan iemand je helpen en tips geven. Op zich valt het mij overigens mee. Ook met Kindertent prima te doen.
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: constant op september 03, 2015, 11:01:35 AM
Wij hebben de ritsen gemerkt met een touwtje aan de runners.
Bij her dicht ritsen is er maar 1 goede keuze steeds. Een verkeerde keuze merk je al als de volgende rits wil inhaken.
Bij het cluster ritsen links voor moet je rits 2 en 3 loahalen voordat rits 1 helemaal los kan. (Rits 1 zit dan aan de voorkant bij de dissel.)

Succes,
Constant
HK Kyte 2012 met kids L
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: Rob Moerkerken op juni 07, 2016, 11:13:53 AM
Zo erg is het niet als er een rits aan de voor of achterkant open blijft staan, zolang je het dekzeil, maar degelijk vastmaakt. Als je dan op de camping komt dan zie je vanzelf welke rits er nog openstaat.

Rob
Titel: Re: Pack-N-Go Kyte
Bericht door: campingloge op juni 08, 2016, 09:56:46 PM
De korte ritsen van het grondzeil aan de achterwand en de kindertent mogen los blijven tijdens het rijden. De rits aan de disselkant die de tent aan de wagen bevestigt moet altijd vast tijdens het rijden. Aan de keukenzijde is dat minder kritisch maar vast maken is een kleine moeite.

Bij een opblaasbare Kyte moet alles dicht, ook de korte rits bij de deur.