Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Holtkamper => Topic gestart door: Albertine op februari 06, 2016, 12:46:55 PM

Titel: Flyer, wat doe ik op het grondzeil?
Bericht door: Albertine op februari 06, 2016, 12:46:55 PM
Bij het nieuwe doek op de flyer zat ook een nieuw grondzeil, zelfs een voor de erker.
Zo'n zeil lijkt me nogal koud aan je voeten (of sokken in het voorjaar), leggen jullie hier iets op? Ik heb nog een fors stuk tent-tapijt die ik altijd op worteldoek heb gelegd.

(Waarschijnlijk zal ik in de zomer geen grondzeil gebruiken, maar worteldoek en tapijt, maar in het voorjaar en voor mijn broer met kleinere kids is het misschien wel lekker)

Dus hamvraag: wat leggen jullie erop?
Titel: Re: Flyer, wat doe ik op het grondzeil?
Bericht door: Mieke op februari 06, 2016, 01:04:44 PM
Dat kan je zelf kiezen. Wij gingen voor Bolon tenttapijt, lekker licht en na  goed proper te houden en compact op te vouwen. Vroeger hadden we het dikkere gaatjestapijt maar dat was best een zwaar en dik pakje om mee te nemen. Was wel zachter en warmer aan de voetjes.
Als je bij de zoekfunctie "tenttapijt" intypt krijg je verschillende topics over het gebruik van de verschillende soorten tenttapijt.
Titel: Re: Flyer, wat doe ik op het grondzeil?
Bericht door: Yella op februari 06, 2016, 01:18:16 PM
Een zeil is niks kouder dan tapijt hoor. Het is alleen het idee en een tapijt voelt anders aan. Gewoon de kids niet op blote voeten laten rondlopen. Wij gebruiken nooit tapijt in onze Cocoon. Allemaal extra wat mee moet, extra werk.
Titel: Re: Flyer, wat doe ik op het grondzeil?
Bericht door: Theu op februari 06, 2016, 08:39:20 PM
Dikke sokken of sloffen/pantoffels?
Titel: Re: Flyer, wat doe ik op het grondzeil?
Bericht door: Mieke op februari 07, 2016, 01:39:40 PM
Idd, is allemaal gevoelsmatig. Zelfde als thuis, tapijtje op je stenen vloer of niet. Huis zal niet warmer  worden met een tapijtje maar het "voelt" wel knusser en warmer  aan de voetjes.