Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Toebehoren en accessoires => Topic gestart door: Daald op februari 10, 2016, 12:46:36 PM

Titel: Zitting crespo stoel vervangen
Bericht door: Daald op februari 10, 2016, 12:46:36 PM
Wij hebben 4 crespo stoelen waarvan van één de zitting aan het rafelen is. Kan je deze zittingen ook los kopen? Kan ze op internet nergens vinden (of zoek ik niet goed?)
Titel: Re: Zitting crespo stoel vervangen
Bericht door: muis op februari 10, 2016, 07:16:45 PM
Ik zou crespo een mail sturen  info@crespo.nl
Titel: Re: Zitting crespo stoel vervangen
Bericht door: Yella op februari 11, 2016, 07:00:05 AM
Je zou verwachten van wel bij zo'n merkstoel. Maar niets is vanzelfsprekend. Onlangs was de ring kapot in de dop van onze RVS thermosfles. Nergens een ring te koop, allerlei onderdelen zaken gevraagd. Verkopen ze niet, niet de moeite waard vindt men blijkbaar. Om een ring van 50 cent moet je de hele thermosfles vervangen voor minimaal 10 euro. Echt onze wegwerp maatschappij.
Uiteindelijk bij toeval gevonden in een "boerenwinkel" bij ons in het dorp.
Titel: Re: Zitting crespo stoel vervangen
Bericht door: meeder op februari 11, 2016, 09:51:00 AM
Volgens mij hebben mijn ouders ook veel problemen met Crespo gehad en hebben tot twee keer nieuwe zittingen gekregen. Ik zal het eens navragen.