wij hebben de VW nu een aantal keren gebruikt en steeds lijkt de middenvoorstok te kort. hij zweeft een beetje boven de grond.
we hebben al gekeken of er niet toevallig een langere stok aan de zijkanten zit, maar ze hebben allemaal een even grote maximum lengte/hoogte.
moeten we simpelweg een langere stok gaan kopen of doen we wat fout? zover wij weten hebben wij de originele stokken bij de vw
iemand ervaring hiermee?
Misschien staat je voorkant te hoog? te controleren aan de zijkant, als de lijn daar mooi recht loopt, staat hij goed.
Citaat van: Marinajl op augustus 23, 2016, 01:06:57 PM
Misschien staat je voorkant te hoog? te controleren aan de zijkant, als de lijn daar mooi recht loopt, staat hij goed.
hij lijkt aan de zijflappen te zien goed te staan en dan is hij te kort.
ik kan de schuine schuifstokken natuurlijk korter zetten maar dan heb ik heel veel flap over aan de voorkant
en als ik bij deze kijk (niet mijn wagen, wel precies dezelfde) staat deze nog hoger. bij mij komen de ritsen op de grond en hier zitten ze er toch zeker 10/15cm boven
(http://fahrzeuge.harperscheidt.de/wp-content/blogs.dir/3/files/trigano-odyssee/IMG_3874.JPG)
Bij mij (model 1999) is de middenstok beduidend langer dan de zijstokken en bestaat uit drie delen, waarbij er twee dmv een veer aan elkaar vast zitten. Overigens is die middenstok ook eigenlijk niet nodig is, tenzij je de verandastok gebruikt.
Op de foto staat de wagen op de foto idd te hoog, de zijflappen horen op de grond te liggen en niet zo te hangen (kun je goed zien door even aan de zijkant /achterkant te kijken, zo hoort het te staan).
ah. waarschijnlijk missen wij dus een stok want ik heb maar één stok met veer en die zit in het midden tegen het plafond. (van de bedjes naar de voorkant van de voortent)
mijn 3 voortent staanders zijn alle 3 even lang en de middelste heeft dus meer lengte nodig.
enig idee waar je zo'n stok koopt?
Ja, precies zo'n veer is het. Het lijkt er op dat je een verkeerde stok hebt. Het is natuurlijk een oudere wagen, de huidige Odyssee heeft andere stokken. Ik zou de vouwwagenspecialist even bellen, wellicht hebben die een oplossing.