Wij hebben de kleinste porta potti.
Maar nu de kindere groter worden is die snel vol.
Maar de grotere modellen hebben een grotere onderbak.
Kan jz die ergens apart verkrijgen?
Wij hebben nadat we een grote hadden versleten en kleine terug gekocht.
Het voordeel hiervan is dat deze minder ruimte in neemt, lichter van gewicht is wanneer deze vol is en eerder geleegd moet worden.
Het eerder legen lijkt ook een nadeel, maar het verplicht je de tank te legen voordat het gaat stinken.
Dagelijk tot om de 2 dagen is toch iets te snel vind ik za 😁
Maar das inderdaad een nadeel aaneen kleine.
Daarom ik gewoon een bak wil extra aanschaffe.
Dan kan je nog wisselen 😁
Een kleine en alleen de nachtelijke plasjes en de eerste plas in de ochtend met 5 man is meestal 3 dagen verwisselen. Goed te doen voor ons. Het weegt voor ons niet op tegen de winst in ruimte. En het gewicht bij het legen. Het lopen naar de loosplek, maar ook het lozen zelf gaat een heel stuk makkelijker. Wij willen niet anders meer.
Als de kinderen groter worden kunnen ze toch ook prima naar het wc gebouw? Desnoods onder begeleiding.
Wij hebben de 365, dit is de grootste. Met handpomp en indicator. Qua zithoogte ideaal omdat mijn vrouw rug patiƫnt is. Daarom hebben we hem gekocht. Maar ik leeg hem als de indicator half vol aangeef, want anders is hij niet te tillen. Hetzelfde geldt voor het water reservoir. Dit kun je het beste op de plek zelf vullen, anders til je je een breuk.
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk
Gewoon alleen voor de nachtelijke plasjes, legen elke drie/vier dagen. De rest van de behoeften op de aangewezen plekken. Welke versie we hebben weet ik niet, maar wel met een handpomp.
wij hebben niks... maar we hoeven er ook nog niet uit nachts gelukkig nog een sterke blaas
Of geen drank er Savonds in W: bier