Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Alpen Kreuzer => Topic gestart door: Johanpg op mei 13, 2017, 03:52:07 PM

Titel: Alpen Kreuzer GT Royale
Bericht door: Johanpg op mei 13, 2017, 03:52:07 PM
Hallo,

Mijn eerste bericht hier, Ik overweeg een Alpen Kreuzer GT Royale te komen van 1999, zijn er dingen waar ik op moet letten? Het lijkt mij een prettige en makkelijke wagen of heb ik hem mis?

Ik ben benieuwd naar jullie reacties.
Titel: Re: Alpen Kreuzer GT Royale
Bericht door: groothuis27 op mei 13, 2017, 04:03:19 PM
Is maar net wat je u wil .praktische wagen om teladen. Om op tezetten is een parade praktischer en heeft meer slaapplaatsen . Ik kan momenteel geen gt royale laten zien heb ik niet staan wel een parade anders had ik het u kunnen laten zien ( wagens zijn voor mij hobby ) . Let vooral op de dubbele verstijvings stiksels ( waar het doek op het frame ligt zogezegd ) in het midden en aan de zijkanten , gaas roosters nakijken , voortent en luifel geld het zelfde voor maar moet u ook even kijken naar de zeil ogen waar de tent stok punten Door moeten , slikranden kijken of ze niet teveel stuk zijn of met ducktape geplakt zijn ( deze tape lost de weekmaakers in de flappen op worden ze helemaal hard van en kun je ze vervangen .)

Verstuurd vanaf mijn GT-I9505 met Tapatalk