hallo allemaal ,
Weet iemand de kleurcode (ral) van de grijze kleur van Jamet , ik heb een Louisiana uit 96. Ik heb deze vraag ook al gesteld bij de Jamet Nederland importeur , het antwoord was : nee die geven wij niet. Duidelijk maar niet heel klantvriendelijk. Ik hoop dat iemand hier mij kan helpen zodat ik wat kleine beschadigingen kan wegwerken.
groet Arie
Het nr weet ik niet maar je kunt misschien ook een schilfertje meenemen in het op kleur te laten maken
Jamet in Frankrijk mailen? Of inderdaad de kleur laten meten bij een schadebedrijf.
En anders naar de Gamma en wat van die kleurstaaltjes halen, thuis vergelijken welke het best past en verf laten maken.
hier zal die vast wel tussen staan https://goo.gl/images/RSMCbX
Als je beschadigingen wilt wegwerken is het beste de kleur te laten opmeten. Dan zijn verkleuringen direct ook meegenomen.
Lijkt me wel een beetje veel moeite voor een 21 jaar oude vouwwagen. Maar dat is mijn mening. En ik begrijp dat je het graag netjes wilt hebben.
hoi het is geen ral kleur ik ben autoschade hersteller mijn grijse vouwwagen had een groene dissel bak is nu ook grijs ik heb hem laten opmeten