Beste Allemaal,
Sinds kort zijn wij de eigenaar van een RM uit 2005. Echt een geweldige vw. We zijn helemaal nieuw met vouwwagens en hebben al veel goede informatie hier op het RM subforum gevonden, dank daarvoor.
Nu is helaas bij het opzetten door een onhandige knie een barst ontstaan in het langsbankje links. We hebben gelezen dat latere varianten geen bankjes hebben. Dit zorgt er ook voor dat je daar een campingbedje zou kunnen neerzetten naast uiteraard een flexibelere bagageruimte.
Wie heeft deze modificatie al eens doorgevoerd bij een RM van 2005? Popnagels uitboren lijkt me het minste werk. Nog tips waar we op zouden moeten letten?
Groet,
Christiaan
Ik zou even met Ad van roadmaster in Goirle overleggen of dat mogelijk is.
Heb gehoord dat als je dat doet mogelijk de constructie aantast en alles instabiel wordt. Wij hebben een bankje overdwars en die gebruiken ongemerkt best veel
Verstuurd vanaf mijn SM-G920F met Tapatalk
https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=19269.0
In de link een topic van iemand die dat ook wilde incl antwoord van Ad
Bedankt deze had ik over t hoofd gezien!
Geeft niks, er staat ook best veel :J
Ik heb een Rm uit 2009 en heb ook de bankjes zelf verwijderd. Uitboren, opvullen(met kit) , onderkant even extra tectyl en klaar :)
Het alternatief is natuurlijk bankdeksel vervangen, dacht zelf aan trespa. Sterker, wel iets zwaarder. Ook in strakke kleuren te verkrijgen. Iemand daarmee ervaring?
Ik zal van de week eens kijken of ik m niet nog heb liggen! Maar ik ben blij dat het bankje eruit is, gebruikten m toch niet en de grotere ruimte is wel fijn, zeker met inpakken !
Citaat van: RM2015 op mei 23, 2018, 08:28:49 PM
Het alternatief is natuurlijk bankdeksel vervangen, dacht zelf aan trespa. Sterker, wel iets zwaarder. Ook in strakke kleuren te verkrijgen. Iemand daarmee ervaring?
ja, het plankje afgebroken hoek, die steekt best ver uit, hele plankje vervangen door trespa...
wonderspul. dit blijft heel. :> gewoon weer met popnagels vastgezet.
ik heb wel de schuifdeurtjes eruit gehaald, opdracht van de vrouw. :#
::)zijn alleen maar lastig....... :O
Ik heb een luikje gemaakt van de kopse kant van het bankje. Kun je mooi alle stokken onder de bank steken. Past precies!