Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Jamet => Topic gestart door: hennik74 op juni 10, 2018, 07:41:00 PM

Titel: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: hennik74 op juni 10, 2018, 07:41:00 PM
Goedenavond,

Ik zal mezelf eerste even voorstellen: Hendrik-Jan, sinds verleden week trotse eigenaar van een Jametic Outdoor Jubilee uit 2009.
Jarenlang met een pyramidetent op vakantie gegaan en nu dan met een vouwwagen!

Van de vorige eigenaar de melding dat 1 van de 3 gaspitten het niet deed. Na inspectie bleek dat het thermokoppel niet goed vastzit omdat het (starlock) borgringetje ontbrak. Ook de andere borgringetjes hebben hun beste tijd gehad. Deze wil ik dus vervangen maar heb de vouwwagen al naar de stalling gebracht zodat ik deze niet meer snel kan meten.

Weten jullie welke diameter borgringetjes ik moet hebben? (Anders ga ik bij de kampeerboer langs om te kijken bij een nieuwe vouwwagen...)

Mijn dank is groot!

vriendelijke groet,

Hendrik-Jan
Titel: Re: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: sanderv op juni 10, 2018, 09:00:37 PM
Citaat van: hennik74 op juni 10, 2018, 07:41:00 PM
Anders ga ik bij de kampeerboer langs om te kijken bij een nieuwe vouwwagen...

Da's wel rigoreus, alleen vanwege een los thermokoppeltje...  :#
Titel: Re: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: hennik74 op juni 11, 2018, 08:09:37 AM
Citaat van: sanderv op juni 10, 2018, 09:00:37 PM
Da's wel rigoreus, alleen vanwege een los thermokoppeltje...  :#
Kijken, Kijken......Niet kopen! :)
Titel: Re: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: sanderv op juni 11, 2018, 10:18:44 AM
Maar serieus. Kunnen die thermokoppels alleen geborgd worden met een starlock, of past er ook een borgmoertje op? De thermokoppels die ik tot nu toe heb vervangen van gaskachels en kookplaten waren allemaal geborgd met een moer. Dat gaat niet zo maar los.
Titel: Re: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: Nicky75 op juni 11, 2018, 03:00:37 PM
Als je met deze foto en het model vw bij elke willekeurige kampeerwinkel langs gaat weten ze je vast en zeker te vertellen welke maat er op moet.
Die dingen zijn ook niet echt duur dus je kunt ook nog een paar verschillende maten meenemen als je zeker wilt zijn.
Titel: Re: Thermokoppel Starlock borgring keuken Jamet
Bericht door: hennik74 op juni 12, 2018, 09:32:22 AM
Inmiddels een assortiment borgringetjes besteld. Gaat helemaal goedkomen. Bedankt voor het meedenken!