Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Camp-let => Topic gestart door: Obie op september 11, 2018, 07:02:53 AM

Titel: Matrassen
Bericht door: Obie op september 11, 2018, 07:02:53 AM
Onlangs hebben wij een tweedehands Camplet Apollo gekocht.
Mijn vraag is: Als we op beide bedden een extra matras leggen, kan de vouwwagen dan nog wel dicht?
Titel: Re: Matrassen
Bericht door: Carani op september 11, 2018, 10:48:06 PM
Een extra matras zal niet lukken, dan kom je namelijk in de knoop met je keuken.
Wij hadden indertijd dikke selfinflatables die we onder de aanwezige matrasjes legden. Dat sliep prima, en je houdt dan zo veel mogelijk ruimte over overige bagage.
Veel plezier ermee, het is verder een heerlijke wagen!
Titel: Re: Matrassen
Bericht door: Dennis545 op september 29, 2018, 09:51:00 PM
Euhh, volgens mij heb ik ergens gezien dat men een extra matras een stuk je terug klapt zodat de je geen problemen hebt met de keuken. Klopt dat?
Titel: Re: Matrassen
Bericht door: sanderv op oktober 21, 2018, 09:55:44 AM
Ja, dat klopt. Wij hebben in de deksel inflatings die we open zetten voor het dichtklappen. In de bak hebben we de originele matrassen met een topper. Een Royal keuken loopt helemaal door tot de bodem, dus geen plek voor de matras. Die klappen eallemaal om door de binnententen naar binnen te vouwen.