... of zijn het nou bigfeet? :P
Kun je onderstaande steunen onder een Holtkamper Astro uit 2004 monteren? En wat zou een gangbare prijs zijn voor 4 stuks?
In ieder geval Kun je op het chassis van de Astro er maar 2 plaatsen. Alleen aan de achterkant.
Of deze passen weet ik niet. Opmeten?
Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
Ik heb afneembare aan de pootjes bevestigd bij de Flyer, mogelijk is dat ook een optie
Voor onze (voormalige) Astro hadden we steunen/stempels van een goedkoper merk van Al-ko. Kosten ca. 20,- voor 4. Ze zijn wel kwalitatief minder dan die van Al-ko maar wel stukken goedkoper.
We denken er inmiddels achter te zijn dat we aan de voorkant van de astro inderdaad sowieso geen extra bigfoots kunnen plaatsen en dat er aan de achterkant geen ruimte is voor het schuivende deel. Toch zitten er aan de voorkant wel voorgeboorde gaten in het onderstel, waar zijn die dan voor? Hoe hebben jullie dat gedaan, Sporenplan?
AFneembare pootjes is niet zo interessant voor ons, de plankjes zijn geen probleem maar ik zou de wagen graag wat stabieler hebben, met zonodig extra poten dus. Eerder draaiden wij de pootjes wat verder op zodat de wielen licht loskwamen, maar dat bleek toch niet zo'n goed idee ivm verbuigen. Nu laten we de wagen op z'n wielen staan (en op het neuswiel en de steunpootjes natuurlijk) maar ik vind hem sindsdien echt te onstabiel, als ik ga verliggen klotst in de disselkeuken de koffie uit de kopjes, bij wijze van spreken.
Klinkt alsof je een tussenweg zoekt... dus wel op de wielen, maar een klein stukje uit de vering draaien.
Dat is wat we nu een beetje doen, zo ver als we durven zonder de boel te verbuigen. Ik had gehoopt dat met 4 zwaardere uitdraaipoten op te kunnen lossen, maar dat lijkt dus niet te kunnen helaas. Misschien toch nog eens net wat verder opdraaien of eerst met het neuswiel laag zodat het gewicht bij het opdraaien van het neuswiel in elk geval gelijkmatig over de twee pootjes verdeeld wordt. Maar of het voldoende is?
Heb je een hardtop of een softtop?
Softtop uit 2004, het oude model nog, zonder boogstok in de voortent. Expedition heette hij, geloof ik.