Even een vraagje....
momenteel heb ik bij mijn Jamet Arizona een houten plaat als ondergrond voor de matras. Gezien ik zelf te klein ben voor mijn gewicht, is dat natuurlijk niet prettig liggen. Nu lig ik in de vakantie op een luchtbed(op de plank gelegd natuurlijk). Het lijkt mij eigenlijk toch een stukje aangenamer als ik met mijn vrouw op een matras kan liggen met lattenbodem eronder.
Heeft iemand een idee hoe ik mij dit kan realiseren?
Kant en klare lattenbodem (s) ( 2x eenpersoons of 1 x 2 persoons) kopen en monteren ipv de plaat.
Er staat hier bij de Projecten van Trigano wel een voorbeeld hoe het gedaan is bij dat (ander)model, wellicht heb je er iets aan.
https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=22364.0 (https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=22364.0)
Veerschoteltjes als Frolic slapen ook erg goed. Veel comfort en geen natte matrassen. Onze Smitveld heeft ze, erg fijn.
https://www.obelink.nl/froli-star-bedsysteem-basispakket.html?gclid=Cj0KCQiAgebwBRDnARIsAE3eZjTXOytuGkhGYZ_KBgJWZbijinD3_Pnvo2cI2-uhEjQz2NHkeGAR8x0aAmTjEALw_wcB
Ik lees veel positieve reacties over het gebruik van dit systeem.
Ook heb ik ergens gelezen dat onderstaande gebruikt worden.
https://jysk.nl/slaapkamer/lattenbodems/rolbodem-90x200-basic-a10/family