Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Vragen algemeen. => Topic gestart door: Paulus op mei 27, 2021, 11:28:48 AM

Titel: CKE kaart ANWB
Bericht door: Paulus op mei 27, 2021, 11:28:48 AM
Vandaag kreeg ik een aanbieding voor een CKE kaart van de ANWB .  Is zo'n kaart handig, en zijn er meer die hem hebben ?
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: OhPeeCee op mei 27, 2021, 11:33:20 AM
Ja, wij hebben er een. Soms korting.  Paspoort kan je bij je houden. Kaart wordt daarvoor gebruikt. Maar wij hebben meerdere kaarten, die zijn vaak nodig om op bepaalde terreinen te mogen staan


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: astridG op mei 27, 2021, 11:35:39 AM
Wij hebben hem 3 jaar gehad, eerste jaar gratis en als je dan vergeet op te zeggen, zit je weer een jaar aan vast. Nooit gebruikt en uiteindelijk vorig jaar op tijd eraan gedacht om op te zeggen. Kregen  gisteren ook weer die aanbieding, gaan we niet doen, ook al is t eerste jaar gratis.
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: CEO op mei 27, 2021, 01:58:18 PM
Citaat van: OhPeeCee op mei 27, 2021, 11:33:20 AM
...  Paspoort kan je bij je houden. Kaart wordt daarvoor gebruikt...

Geef je je paspoort af op een camping? Is ons nog nooit gevraagd, maar zou ik nooit doen. Is best een risico, los van het feit dat je je paspoort alleen uit handen mag geven aan bevoegd gezag (en dat zijn er best weinig).
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Alex op mei 27, 2021, 02:31:01 PM
Klopt maar soms proberen ze het toch te vragen.
Ik doe het ook nooit maar toen ik nog een anwb pas had mochten ze die hebben.

Verstuurd vanaf mijn WAS-LX1A met Tapatalk

Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: OhPeeCee op mei 27, 2021, 02:31:04 PM
Dan zit ik mijn werk als zeevarende altijd klem. Scheeps agentschappen nemen in om stempels te regelen. Zelf op de camping nooit afgegeven.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Alex op mei 27, 2021, 02:40:57 PM
Vind ik ook wel wat anders dan een camping.

Verstuurd vanaf mijn WAS-LX1A met Tapatalk

Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Tago Herman op mei 27, 2021, 02:46:13 PM
Ik heb hiervoor al een aantal jaren de ACSI lidmaatschapskaart ( niet te verwarren met de kortingkaart, dat is iets anders).
Deze kaart wordt  inmiddels op heel veel campings geaccepteerd als ID kaart. Voor € 5,-- per jaar kan je geen risico lopen. Staat geen burgerservice nummer e.d. op.
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Rijksen op mei 27, 2021, 03:16:40 PM
Ik dacht eerlijk gezegd dat CKE allang achterhaald was en ook het afgeven van je paspoort. Ik kan mij deze discussies wel herinneren toen ik nog met mijn ouders op vakantie ging (30 jaar geleden)  :>

Paspoort heb ik nog nooit af hoeven geven en ga ik ook niet afgeven op de camping. Ik had de aanbieding trouwens ook bij de post zitten.
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: sannie75 op mei 27, 2021, 04:55:51 PM
In Frankrijk willen ze weleens om je paspoort vragen en die willen ze dan bij zich houden, dat doe ik dus absoluut niet, De NCC kaart accepteren ze ook, dus die hebben we toen afgegeven.

De CKE kaart van de ANWB ken ik niet...
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Alex op mei 27, 2021, 06:14:05 PM
Citaat van: sannie75 op mei 27, 2021, 04:55:51 PM
In Frankrijk willen ze weleens om je paspoort vragen en die willen ze dan bij zich houden, dat doe ik dus absoluut niet, De NCC kaart accepteren ze ook, dus die hebben we toen afgegeven.

De CKE kaart van de ANWB ken ik niet...
Is de zelfde soort.

Verstuurd vanaf mijn WAS-LX1A met Tapatalk

Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: xray op mei 28, 2021, 11:09:29 AM
Kan me de discussies in hotels etc. nog wel herinneren idd. In sommige landen is dit verplicht maar een kopie waar je je BSN en foto onleesbaar van maakt is ook goed.
Nee ik geef mijn paspoort niet af maak maar een kopie waar ik opzet voor wie die is en die krijg ik dan terug bij uitchecken. Immers moet ik me kunnen identificeren als ik op straat loop. Kost wel altijd tijd en discussies  >:(
Voor mijn werk veel gereisd en dan was een loyalty kaart wel makkelijk want daar waren de gegevens aangekoppeld dus nooit discussies meer bij het inchecken  :>
In NL, België en Duitsland nooit iets af hoeven geven bij de camping alleen even je rijbewijs ofzo laten zien en je kon de camping op. Voor nu kosten die kaart CKE,NCC kaarten alleen maar geld dus hebben we ze niet wie weet als we uit het seizoen kunnen gaan en korting krijgen dan zijn ze wel handig.
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: de Coxies op mei 28, 2021, 11:53:50 AM
Wij 1x in Frankrijk daar discussie over gehad.
Titel: Re: CKE kaart ANWB
Bericht door: Drikusniet op mei 28, 2021, 11:16:07 PM
Wij hebben in Frankrijk daar 1x een hoog oplopende discussie over gehad. Of afgeven of je mag de camping niet op. Aangezien het toen om een huuraccommodatie ging had ik geen keuze. Was direct de laatste keer, het jaar daarop hadden we een vouwwagen.