We gaan nog lang niet op vakantie, maar... de voorpret! We hebben vorig weekend onze gloednieuwe Trigano Odyssee opgehaald en ik ben hem al aan het inpakken, gewoon voor de lol. Vandaag kwam de bestekbak binnen, want we hebben nu laatjes in de keuken. :K Nu vroeg ik me af; hoe zwaar kun je die keuken beladen? Ik dacht dat ik dit ergens in de folder had gezien, maar kan het nu toch niet meer terugvinden. Iemand een idee?
Ik hoef niet tot het gaatje te gaan en hem loeizwaar vol te proppen hoor, de keuken is van zichzelf al een behoorlijk gewicht. Maar het (metalen) bestek en het (plastic) servies erin, zou ik wel fijn vinden. Ik wil op de camping zelf zo min mogelijk moeten verplaatsen, dus ik zou het jammer vinden als ik er bijvoorbeeld alleen handdoeken ofzo in kan leggen.
Je kunt er alles in kwijt wat je normaal gesproken in een keuken zou verwachten: pannen, kopjes, borden, bestek, snijplankjes etc.
Uiteraard niet een een vijf delige set van Le Creuset erin :)
Wij hebben ook al het kookspul in de keuken staan. Wel alles in kampeer uitvoering op wat messen na. Verder ook nog potten pindakaas,Nutella etc ook in de keuken. Zou hem niet topzwaar maken maar vullen kan gewoon
Dat is meestal max 25 kilo voor dit soort keukens
Oké, dan hebben wij hem nog vrij licht, zo te horen. We hebben 'echt' bestek erin, plastic campinservies en wat klein grut en voorraadbakken. Maar de pannen en het merendeel van de boodschappen gaat in de wagen of in de kofferbak.
Als ik zo lees dat anderen er nog veel meer in proppen, hoef ik me nergens zorgen om te maken.
Citaat van: winnieandbuzz op juni 10, 2022, 08:34:28 AM
Uiteraard niet een een vijf delige set van Le Creuset erin :)
Kookt en bakt wel lekker....