Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => vouwwagenmerken informatie => Campooz => Topic gestart door: Rob Tabbers op augustus 18, 2024, 10:44:13 AM

Titel: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Rob Tabbers op augustus 18, 2024, 10:44:13 AM
Goedemorgen,

Wij komen er maar niet uit. Luxe probleem 😁. Wij hebben nu een Combi Camp Flexi tent en trailer. Onze jongens gaan naar een eigen tent dus wij willen kleiner en sneller met geintegreerd grondzeil en komen uit op de Fat Freddy en campwerk economy. Waar gaat jullie voorkeur naar uit. Wij weten het niet zo goed en vinden ze allebei mooi en qua grote goed. Het gaat ons vooral om praktisch. Snel opgezet ook voor 1 nacht. Ik hoop op wat reacties van jullie welke jullie zouden nemen en waarom. Super bedankt alvast.

Gr. Rob
Titel: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: OhPeeCee op augustus 18, 2024, 10:53:48 AM
Waar worden ze verkocht?  Ga daar heen en ga proef klappen, dan krijg je gevoel van brouwkwaliteit, doek kwaliteit en of het is wat je eigenlijk zoekt. Als je geen haast hebt, misschien de salon van Düsseldorf bezoeken of Utrecht in oktober K&C beurs in de jaarbeurs.

Campwerk. showrooms in Tynaarlo (NL), Velbert (D), Dörzbach (D), Halle (D), Augsburg (D)
of Schwarzenbek (D) en laat jouw kampeerdroom gerealiseerd worden.

Campooz bij de wit en obelink


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Jer81 op augustus 18, 2024, 11:05:35 AM
Campwerk zou ik kiezen. Volgens mij wel duurder maar dat zou ik er graag voor over hebben voor de betere kwaliteit. (Maar campioz gebruikt sinds dit modeljaar katoen, dus wie weet is de kwaliteit drastisch verbeterd)
Ook een optie tot een wel heel mooie en praktische keuken.
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Rob Tabbers op augustus 18, 2024, 11:22:23 AM
@jer81. Campwerk hebben we gezien en uitgeklapt. Erg van onder de indruk. De Fat Freddy hebben we ook gezien. Maar konden we niet uitklappen helaas.
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Alex op augustus 18, 2024, 11:26:05 AM
Puur kwa bouwkwaliteit?
Dan zou ik voor Campwerk gaan.
Die gebruikt toch net wat betere materialen.
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Rob Tabbers op augustus 18, 2024, 12:20:53 PM
@alex. Dat ie wel wat ik ook dacht toen ik bij beide aan de buizen voelde. We hebben nu nog een Combi Camp flexi en die is ook super degelijk. Doen die alleen weg omdat we die qua slaapruimte niet mee nodig hebben.
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Rob Tabbers op augustus 25, 2024, 07:52:47 PM
De kogel is door de kerk. Wij hebben dit weekend een Campwerk aelconomy gekocht. Een showmodel met wat extras.

We zijn nu aan het kijken hoe we een afneembare plank of een afneembaar kastje kunnen maken)bevestigen op de draaideur.

We zijn blij dat we de knoop doorgehakt hebben

Eerlijk gezegd vind ik de far Freddy wat leuker om te zien, wat speelser of zo en erg dik matras.

De Campwerk is praktischer voelt degelijker aan. Mooie hoge bak. Dunner matras maar nog steeds dik met froli systeem. Dat is wel een verademing tov die dunne matrasjes van de Combi Camp flexi.

Gr. Rob
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Wanderer200 op maart 09, 2025, 11:48:12 AM
Citaat van: Jer81 op augustus 18, 2024, 11:05:35 AMCampwerk zou ik kiezen. Volgens mij  (Maar campioz gebruikt sinds dit modeljaar katoen,

Wat gebruikte campoooz voor 2024 dan voor doek?
Titel: Re: Campioz Fat Freddy of Campwerk economy
Bericht door: Alex op maart 09, 2025, 12:42:30 PM
Volgens mij een polykaoen ripstof.
Dus een deel polyester en katoen.