Hoi allemaal,
Wij zijn sinds kort de zeer blije eigenaars van een Campwerk Economy. Nu hebben wij hem heel het weekend in de tuin staan om te kijken wat handig is.
We zijn er al uit dat he het trapje willen vervangen door stevige kratten met een deksel. 2 naast elkaar en dan 1 op de andere zetten. Dan hebben we gelijk opberg ruimte en een trap.
Ik heb al even gezocht maar kan zo geen krat vinden die een stevige deksel heeft
Hebben jullie tips of gebruiken jullie al kratten die jullie gebruiken als trap om in bed te klimmen.
Ik hoor graag van jullie
Gr. Rib
Dan zijn déze kratjes (https://www.toolstation.nl/wham-opbergbox/p79233) perfect, als je de deksel erbij koopt kun je er op staan ☺️
Ze zijn er in 2 hoogte maten die op elkaar passen
Wij gebruiken een trampoline laddertje. De haken grijpen precies in de buis van het bed:
(https://images.blokker.nl/2340000/large/2341358-3a3c88ec.jpg)
Je zou ook kunnen kiezen voor een gereedschap opstapje.zoiets als dit: https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiEzLOanrOIAxUfpIMHHeHCKaEYABAcGgJlZg&co=1&ase=2&gclid=Cj0KCQjwlvW2BhDyARIsADnIe-LCmb_Xzel8k1U2Af3eQqgHHmW0PGfSJKPbUY1iN3bXgkjXRB3iZdwaAgt0EALw_wcB&sph=&ohost=www.google.com&cid=CAESVuD2WQCjYyFG73eNhsajpBjXxEwv5AtF7cDaTmalNKvOIcpvbdYsSNu7iJ3zjvpTArI3N1l1wVNWsFrO-JhUPMQKQWRtTkcDB4QO-2PKk4u_sEyWchlE&sig=AOD64_1A4i_RAXVa-i2cFaapjusksH_oUg&ctype=5&q=&nis=7&ved=2ahUKEwjyhq6anrOIAxWPhP0HHQQgDhQQwg8oAHoECAcQPg&adurl=