Vouwwagenclub.info

(Openbaar)Kamperen => Koken op de camping => Topic gestart door: Arent op maart 02, 2025, 10:28:27 AM

Titel: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: Arent op maart 02, 2025, 10:28:27 AM
Ik zag deze fantastische kookplaat hier nog niet voorbij komen.
Naast onze skottelbraai gebruiken wij deze kookplaat op de camping.
We hebben deze uitgekozen voor zijn veelzijdigheid, gemak en snelheid.


Je kunt er twee pannen op kwijt, of de bakplaat / grillplaat en een pan.
En met het losse percolator rooster gebruik ik hem in de ochtend voor een heerlijke kop koffie.

203p1-20_2_cook_3_pro_deluxe_-_grids_3__1.jpg
203p1-20_2_cook_3_pro_deluxe_-_grids_5_.jpeg

Met de optionele tappas set kun je er zonder dat de plaat heel vies wordt ook een lekker eitje bij klaarmaken.

tapas_set_on_carri_chef_3.jpg

En met het optionele deksel zijn de aardappels toch echt sneller klaar.

universal_grills_1__1.jpg

Ook hebben wij gekozen voor de snelkoppelingen van Caddac zodat je zonder het dichtdraaien van je gasfles de verschillende kooktoestellen kunt aansluiten.

Hij komt in een handige draagtas zodat hij tijdens transport eenvoudig op te bergen en terug te vinden is.
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: FrankAndrea op maart 02, 2025, 12:17:42 PM
Top. Wij hebben deze vorig jaar gekocht. Hij is heel krachtig en bevalt ons prima. Ook onze Omnia kan die prima aan. Heel blij mee. Kost wat, maar dan heb je ook wat. :J
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: Steijlen op maart 03, 2025, 08:53:52 AM
Mijn schoonzus heeft die ook inderdaad, en volgens mij mijn schoonouders ook.
Wij koken op de keuken van de Campwerk, @Arent, heb je die dan niet er bij genomen? Dan snap ik het :)
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: Arent op maart 03, 2025, 09:00:43 AM
Citaat van: Steijlen op maart 03, 2025, 08:53:52 AMWij koken op de keuken van de Campwerk, @Arent, heb je die dan niet er bij genomen? Dan snap ik het :)
Nee, niet mee besteld. Leek ons niet de moeite waard. Ook omdat we dit al hebben inclusief een super snel opzetbare keukenkast en we geen nut zien in een wasbakje met water. Ook kunnen we nu kiezen waar we de keuken opbouwen. Dit is tot nu toe wel steeds aan die kant geweest maar gewoon verder van de trailer af. Onze deur is wel voorbereid zodat als er het in de toekomst toch wel willen hij er zo op kan.
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: boswachter op maart 03, 2025, 10:28:55 AM
Wij hebben zowel de standaard keuken van de Europacamper, maar ook een 2 cook voor de losse tent (kunnen de pubers hun eigen eitje bakken) en da die bevalt erg goed. had een nieuw gasstel voor de boot nodig, maar helaas paste de 2 cook niet, anders had ik hem ingepikt
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: martjeklap op maart 06, 2025, 06:43:38 PM
Wij hebben ook de Cadac pro de luxe, bij ons gaat de plaat waar de branders in liggen, roesten. Kooktoestel wordt altijd droog opgeborgen. Hebben anderen ook last van roest?
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: Arent op maart 06, 2025, 06:45:16 PM
Nog niet maar volgens mij kun je gewoon een losse plaat nabestellen
Titel: Re: Cadac 2 Cook 3 Pro Deluxe
Bericht door: martjeklap op maart 07, 2025, 12:03:53 AM
Bedankt Arend, ga ik naar kijken.