Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Vragen algemeen. => Topic gestart door: Nicky75 op maart 08, 2025, 01:11:20 PM

Titel: Cotton ball lights
Bericht door: Nicky75 op maart 08, 2025, 01:11:20 PM
Hi, afgelopen vakantie is mijn lichtslinger voor in de voortent/luifel stuk gegaan en ben dus op zoek naar een nieuwe.
Nu is mijn oog op de Cotton ball lights gevallen, heeft iemand hier ervaring mee?
Hoeveel licht geven ze, makkelijk op te hangen/bergen, hoeveel ruimte gebruiken ze ingepakt en heb je genoeg aan de basisslinger qua lengte of moet je de uitbreiding ook nemen?
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: Klapkar2023 op april 08, 2025, 08:14:16 PM
Haa Nicky,

Wij hebben een "basis" slinger en zijn redelijk tevreden. Precies genoeg om een luifel te verlichten.
Het is nogal een gehannes om ze elke keer uit de knoop te halen (kan ook aan ons liggen).

Voor wat betreft het licht, leuke sfeerverlichting maar net te weinig om een boek te kunnen lezen.


Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: Alex op april 08, 2025, 11:39:48 PM
Wij hebben al verschillende versies lampjes gehad.
Was al snel flauw van het gehannes met uit de knoop halen.
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: Jon op april 09, 2025, 12:50:31 AM
Gewoon niet verlichten en genieten van de duisternis.
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: martjeklap op april 09, 2025, 12:12:56 PM
voorde Cottonballs: als ze buiten hangen worden ze nat in de regen en drogen ze misschien minder snel dan ander materiaal, dus opletten met inpakken en tent droog opbergen.
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: A l e x op april 10, 2025, 08:46:44 AM
Die Cottonballs zijn vooral een hoop lucht dat ruimte inneemt bij het opbergen. Wij hadden ze thuis op de kinderkamer. Voor tijdens het kamperen zijn wij helemaal afgestapt van de slingers. Een tafellamp oid doet het prima en scheelt een hoop gedoe.
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: Rieno op april 11, 2025, 10:15:13 AM
Wij hebben ze onder de luifel van onze Jamet duo XL hangen. Niet te ver op de rand dus blijven ze droog. Voor transport heb ik 2 kistjes gemaakt van triplex om ervoor te zorgen dat ze niet in de knel komen. Valt qua ruimte wel mee.
Titel: Re: Cotton ball lights
Bericht door: Nicky75 op april 13, 2025, 05:19:04 PM
Bedankt voor jullie reacties.
Ik heb bij de Action weer dezelfde bolletjes gescoord als die ik had, scheelt ook een hoop in prijs.