Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Aart Kok => vouwwagenmerken informatie => Projecten => Topic gestart door: Arjan.Peeters op juli 23, 2025, 10:32:34 AM

Titel: Kavango keukenlaadjes + andere aanpassingen
Bericht door: Arjan.Peeters op juli 23, 2025, 10:32:34 AM
Zo, het wordt tijd dat ik ook eens laat zien wat ik de laatste weken aan onze Kavango 2024 heb aangepast.
Om te beginnen, lades aan de rechterkant van de keuken. Naar voorbeeld van dit topic (https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=17263.0)
Samen met m'n zwager lades gemaakt. Opmaat met ladegeleiders van Amazon. Hoogglans zwart geverfd voor het metaal effect.

IMG_0312.JPEG
IMG_0292.JPEG
IMG_0316.JPEG
IMG_0315.JPEG
IMG_0328.JPEG

Daarnaast heb ik voor extra lucht tijdens het rijden naar de koelkast toe een buis gemaakt. Als het goed is koelt de koelkast dan beter tijdens het rijden. We gaan het zien. Aanschafkosten materiaal was minder dan 10,- en als het niet bevalt gooi ik het bij de eerste camping weg. Ook dit was naar aanleiding van een ander topic met een veel mooiere rvs uitvoering hier op het forum (https://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=18628.0)


IMG_0325.JPEG
IMG_0326.JPEG

En als laatste een simpele 13-polige stekker houder. Hij sleept vaak over de grond bij het verplaatsen. Niet erg handig. Gemaakt van 50mm stukje koppelbuis wat ik nog had liggen. Beetje uitgeslpen met een mesje zodat het hij beter blijft zitten en doormiddel van twee gaatjes en een tyrap aan bestaande gaten van het frame bevestigd.

IMG_0330.JPEG
IMG_0334.JPEG

Titel: Re: Kavango keukenlaadjes + andere aanpassingen
Bericht door: Alex op juli 23, 2025, 10:51:01 AM
Erg mooi gedaan dank je wel voor het delen hier.
Titel: Re: Kavango keukenlaadjes + andere aanpassingen
Bericht door: CEO op juli 23, 2025, 11:28:50 AM
Mooi gedaan!

Misschien een tip voor de aanvoer van lucht voor de koelkast: als je er geen lucht naar toebrengt (ingang naar voren) maar juist afzuigt (ingang naar achteren) kan dat ook nog in rendement schelen.