Wij hebben onlangs een Aart Kok Livingstone gekocht en daar direct een achtertent bij aangeschaft. Afgelopen weekend hebben we de vouwwagen voor het eerst proef opgezet en kwamen we erachter dat een binnentent in de achtertent toch wel erg handig zou zijn.
Helaas zag ik op de website van Aart Kok dat de binnententen voor de achtertent van de Livingstone/River Lodge momenteel zijn uitverkocht.
Daarom hier de vraag: heeft iemand nog een binnentent voor de achtertent van een Aart Kok Livingstone of River Lodge liggen die niet meer gebruikt wordt? Dan zou ik deze graag overnemen.
Alvast bedankt!
Wij hebben de achtertent altijd zonder binnentent gebruikt en ook nooit gemist. Ik kan me voorstellen dat als je naar koude gebieden gaat een binnentent wenselijk is, maar anders maakt het alleen de beschikbare ruimte kleiner.
Verzonden vanaf mijn iPad met Tapatalk