Vouwwagenclub.info

(Openbaar)De vouwwagen => Techniek => Topic gestart door: head02 op oktober 08, 2026, 01:57:35 PM

Titel: kan de hele tent makkelijk los van een holtkamper cocoon modulair vanaf 2018?
Bericht door: head02 op oktober 08, 2026, 01:57:35 PM
Beste mensen,
Als je op YouTube zoekt naar "IBN assembleren vouwwagen van holtkamper" dan zie je het hele productie proces. Erg interessant. Er wordt overigens in een zeer schone en proffesionele werkplaats gewerkt.
Je ziet dat het tentdoek Als laatste wordt gemonteerd (of geritst). Het lijkt dus makkelijk om de gehele tent los te maken. Wie heeft dit wel eens gedaan en is het zo eenvoudig als het lijkt.
Titel: Re: kan de hele tent makkelijk los van een holtkamper cocoon modulair vanaf 2018?
Bericht door: Alex op oktober 08, 2026, 06:38:40 PM
Ja hoor.
Holkamper werkt met ritsen.
Dus je kunt hem er altijd vanaf ritsen ook onze Aero was makkelijk te doen.
En ook onze 2007 Cocoon geen probleem.
Eerdere bouwjaren zijn bewerkelijker.
Titel: Re: kan de hele tent makkelijk los van een holtkamper cocoon modulair vanaf 2018?
Bericht door: head02 op oktober 08, 2026, 07:04:42 PM
Dank, ik had al zo'n vermoeden.
Toch even nog een off- topic vraag, wie weet waar holtkamper zijn tenten laat maken? Ik heb geleerd dat assemblage bij IBN gebeurt en ik vermoed ernstig dat ze de tenten ook niet zelf maken. Wat natuurlijk ook helemaal niet verkeerd is, begrijp me goed
Titel: Re: kan de hele tent makkelijk los van een holtkamper cocoon modulair vanaf 2018?
Bericht door: Jon op oktober 09, 2026, 01:15:10 AM
Veel tentdoek wordt hier (en in Europa) ontwikkeld, de productie komt veelal uit China of andere lage-lonen landen.