Hoi allemaal
Tja de titel zegt het al ik heb een heftige discussie hier over met mijn vriendin.
Want ik trek noway een speedo aan ::) bij het zwembad niet dat ik in een mega short loop maar zon (censuur) knijper ? ;D
Maar wat is nu maximaal toe gestaan waar moet ik aan denken want dat kan ik niet echt duidelijk vinden
Alleen dat het wettelijk is geregeld (tja die gekke Fransen haha)
André
in een boel franse zwembaden moet je iets van een gewone zwembroek aan en in sommige baden zelfs een badmuts als je gaat zwemmen :#
dus allebij de pineut :J
Ed heeft een zwemshort. Het uiterste.... de gele zwembroek van dries :ca
Op het strand heb ik weer mooie voorbeelden zien lopen, nou ja.. ik zag ze eigenlijk niet want dat was dan zo'n ballenknijper met een hele grote buik erover :N
ik ga gewoon niet naar frankrijk
Ik lees het al
Frankrijk is niks voor ons 8)
Idd, een van de redenen dat ik niet naar frankrijk gaat....
Ga dan naar Italie, bijna overal een badmuts verplicht en heel vaak toegang te betalen voor het zwembad op de camping. 3 eur per persoon en de campings horen dan nog eens bij de duurste van Europa. Maar het blijft een mooi land net als Frankrijk, dus gaan we naar het strand, dan trek je aan wat je zelf wil.
Ben nu al een aantal keer naar italie geweest. De allereerste keer in toscane moesten we een badmuts op. Ook nog nooit extra betaald...
Haha, daarom gaan wij gewoon naar naturistencampings, daar heb je die problemen niet
:H
Misschien een domme vraag, maar waarom zou je 'ten principale' niet in een gewone zwembroek willen? Je komt toch om te zwemmen?
Je hoeft in Frankrijk echt niet in een super klein speedo zwembroek rond te lopen. Mijn man had gewoon eentje met korte pijpjes.
Dit type (http://www.mijnalbum.nl/Foto-H7DX3K3T.jpg)
Je mag alleen niet in de zwembaden met een losse short. Van het type, flodder aan je billen ;)
Ik vind dat altijd alles zo overroepen wordt :( Het is zonde om Frankrijk als vakantieland te vermijden om die reden. In elk land zijn er wel regeltjes waarvan ik me vragen bij stel.
Een badmuts heb ik nog nergens moeten dragen, ik heb een hekel aan die dingen. En toch zou het om hygiënische reden soms beter zijn om wel een badmuts te dragen. Ik heb namelijk ook een grondige hekel om in een zwembad te zwemmen en dan zo'n klis haren op mij te krijgen.
En een verdwaald luisje krijg ik ook niet graag als gezelschap. ;)
Op veel campings is het ook een hygiëne kwestie. De campingbaas waar we dit jaar stonden legde het ook uit. Sinds een aantal jaren worden campings (streng) gecontroleerd op onder andere de kwaliteit van het zwemwater. Onze camping lag aan de rivier. Wanneer mensen met een zwemshort aan eerst in de rivier zwemmen of op de camping spelen en -zonder te douchen- het zwembad induiken is er voor hem geen beginnen aan om het water schoon te houden: bacteriën uit de rivier, zand en ander vuil van de camping. Ook met een zwembroek kun je dat niet vermijden, maar het "transportmiddel" voor dit alles is bij gebruik van een zwembroek een stuk kleiner.
Dat was tenminste de uitleg van de campingbaas... :)
Ik was ook altijd tegen zo'n zwembroek van Dries. Een aantal jaren geleden wilde ik toch zwemmen in Frankrijk heb dus zo'n short (waar Mieke een foto van heeft geplaatst) gekocht.
En ik moet zeggen,..... heerlijk!!!
Ik heb ook wel van die flubber-shorts waar je ook mee kan zwemmen. Maar in de praktijk gebruik ik altijd de strakke zwemshort. De voordelen: geen plakkende broek meer aan je benen als je uit het water komt, je druipt veel minder met water, je handoek blijft droger, etc....
Overigens: zelf kijk ik ook graag naar een vrouwenlichaam, dus waarom zouden zij niet ook naar een mannenlichaam mogen kijken. En als het ze niet bevalt, dan kijken ze toch niet!
Citaat van: screech op september 20, 2010, 11:11:03 AM
Overigens: zelf kijk ik ook graag naar een vrouwenlichaam, dus waarom zouden zij niet ook naar een mannenlichaam mogen kijken. En als het ze niet bevalt, dan kijken ze toch niet!
Helemaal mee eens, maar ik moet wel zeggen dat inmiddels het lichaam waarin ik huis wat tekenen van slijtage begint te vertonen.... :H
Citaat van: CEO op september 20, 2010, 12:12:48 PM
Helemaal mee eens, maar ik moet wel zeggen dat inmiddels het lichaam waarin ik huis wat tekenen van slijtage begint te vertonen.... :H
Je moet dat niet zien als slijtage maar als (letterlijke) persoonlijke groei. Ik kan zeggen dat ik persoonlijk al heel hard gegroeid ben ::)
en je moet maar zo zien goed gereedschap hangt onder een afdakje :#
Citaat van: caspar op september 20, 2010, 01:05:44 PM
en je moet maar zo zien goed gereedschap hangt onder een afdakje :#
:off maar als het gereedschap niet meer bereikbaar is, heb je er ook niks aan ;)
veel campings geven aan wat je wel en niet mag in een zwembad, dus kan je het van te voren al redelijk thuis uitzoeken op internet of uit de folders.
wij kijken er zeker bewust naar of je een zwemshort aan mag of een slip. mijn man gaat ook niet in een slip, zelfs niet met pijpjes... en ik zit er eigenlijk niet op te wachten om een hele dag tegen van die slipjes aan te kijken. een paar ála, maar een zwembad vol :X
maar hetzelfde geldt voor foute badpakken of bikini's!
wat onsmakelijk om bijvoorbeeld naar plukken shag aan te kijken zeg, nooit van scheermesjes gehoord?
voor ieder figuur heb je wel een badpak of bikini of tankini, zelfs voor mij :)
maar goed, weer on topic ...
groetjes,
bianca
Citaat van: biccie op september 20, 2010, 01:21:36 PM
wat onsmakelijk om bijvoorbeeld naar plukken shag aan te kijken zeg, nooit van scheermesjes gehoord?
Dit gaat zo wel erg off topic. We hebben het hier niet over persoonlijke verzorging. Maar over zwembroeken, slips shorts in Frankrijk.
Iemand met een flubber zwembroek kan er ook onaantrekkelijk uitzien hoor.
Zelf snap ik die fransen ook niet hoor met hun regeltjes over zwembroeken. Maar goed, wil je zwemmen, dan zal je wel moeten.
het heeft geloof ik iets maken met de manier van filteren. haren en katoenvezels zouden de zandfilters verstoppen.
Dat is wat de beheerder vertelde tijdens onze vakantie.
http://www.lemialaret.com/ (http://www.lemialaret.com/) Gelukkig doet Egge niet zo moeilijk en zou je zelfs naakt of in je baljurk het bad in mogen. :W
Citaat van: caspar op september 20, 2010, 01:05:44 PM
en je moet maar zo zien goed gereedschap hangt onder een afdakje :#
En weetje hoeveel dat afdakje gekost heeft :P
:#
Veel reacties in een korte tijd kortom iets wat mennig mannen aanspreek
Naja het is niet dat ik een mega buik heb hoor hahha zeker niet ik ben 84 kilo bij 1.87 lang
En train 3x per week (kracht training) maar de tijd er voor heb ik mijn lichaam verwaarloos en dat maak ik nu goed
Kortom alles trek al weer aardig op z'n plek maar als ik z'n broekje aan moet ben ik bang dat ik ook gelijk een Dries liedje er bij moet zingen ????
Hahahaha
maar het is gewoon "vreemd" voor mij en ik zoek eigenlijk was het maximale toegestaan is .
En dat is volgens mij niet echt duidelijk want ik las ook ergens dat iets wijder ook toegstaan was mits het zwembroek stof was.
Maar of dat nu waar is
André
Ps maar leuk dat er zoveel reactie zijn echt top leuk om te lezen .....
Citaat van: caspar op september 20, 2010, 01:05:44 PM
en je moet maar zo zien goed gereedschap hangt onder een afdakje :#
Het beste gereedschap heeft dat niet nodig :#
Nou zo'n zwembroek als op de foto daar krijg ik Ed niet in hoor :N (best jammer ;) )
heb wel gewoon een strakke zwemshort, die flubberdingen (die ik ken als boardshorts) horen uit de tijd dat ik nog windsurfte en vind ik eigenlijk onhandig bij het zwemmen. doet me altijd denken om het reddingszwemmen waar ik op zat en je met kleding en schoenen aan verplicht moest watertrappelen :(.
weet dat het ook ermee te maken heeft dat in gebieden waar in de zomermaanden schaarste aan water heerst het dragen van de flubberbroeken ook verboden is omdat deze snel volzuigen met water en zo het waterpeil in zon zwembad naar een paar dagen druk gebruik drastisch kunnen laten zakken................ enfin wat voor reden ook het is aan hun om die te stellen en aan jouw als je wilt zwemmen om die na te leven.......... en anders helaas pindakaas ;)
Citaat van: muis op september 20, 2010, 08:17:16 PM
Het beste gereedschap heeft dat niet nodig :#
Nou zo'n zwembroek als op de foto daar krijg ik Ed niet in hoor :N (best jammer ;) )
als je maar weet dat je man er niet net zo knap van wordt als op de foto :H :H :H
Citaat van: marcel.s op december 10, 2010, 05:34:28 AM
als je maar weet dat je man er niet net zo knap van wordt als op de foto :H :H :H
Ik zal het doorgeven :P
Wat voor zwembroek heb jij dan?
momenteel geen :P
Ik denk dat dat zeker niet mag in de meeste zwembaden......
Goed en we gaan weer terug naar de vraag
Citaat van: Andre-nl op september 19, 2010, 10:44:05 PM
Tja de titel zegt het al ik heb een heftige discussie hier over met mijn vriendin.
Want ik trek noway een speedo aan ::) bij het zwembad niet dat ik in een mega short loop maar zon (censuur) knijper ? ;D
Maar wat is nu maximaal toe gestaan waar moet ik aan denken want dat kan ik niet echt duidelijk vinden
Alleen dat het wettelijk is geregeld (tja die gekke Fransen haha)