Vanaf dinsdag a.s. heeft de Lidl een omvormer in de aanbieding: http://www.lidl.nl/cps/rde/xchg/lidl_nl/hs.xsl/index_20783.htm
Heeft iemand hier ervaring mee? Mij lijkt het superhandig voor het laden van laptop en telefoon.
Ik heb zoiets van de action.
Voor de laptop is het genoeg maar veel meer tegelijk kun je niet opladen.
Je hebt deze omvormers heb je in verschillende vermogens.
Het model van de Lidl is klein en compact, past meestal ook in een bekerhouder van de auto dus da's ook handig, zoals de foto ook laat zien.
Het vermogen moet je goed in de gaten houden met het apparaat wat je aansluit, het model van de Lidl gaat tot 150 watt.
De "zwaardere" jongens zijn ook groter van formaat (doosvorm) en kunnen vaak niet meer via de sigarettenaansteker aangesloten worden. maar dan moet de electrische installatie van de auto wel goed gechekt worden of dat wel mogelijk is.
Dit model heeft een USB aansluiting da's handig maar daarnaast kunnen er alleen maar platte "euro"stekkers in.
Een laptop aansluiting wil nog wel eens een ronde stekker aangegoten hebben dus daar moet je wel even naar kijken of dit model voor jouw geschikt is.
Ik heb een keer bij de Aldi in de opruiming eentje gekocht omdat die wel ronde stekkers aankon (was ook erg duur ? 10,00 8) 8))
Ook alleen gebruiken als de motor draait anders kan het een behoorlijke aanslag zijn op de accu hoewel als je de verlichting aanlaat is het ongeveer vergelijkbaar (2x55 watt koplampen + stadslicht + achterlichten).
Verder wel handige dingen als je maar oplet wat je aansluit.
Succes ermee.
ik had ook zo,n omvormer gekocht bij de handyman bij het eerste gebruik hoorde ik een hardeklap en dat ding was gelijk kapot heb er nu een van 150 watt voor 35 euro en heb er gewoon een verleng kabel bij dus ruimt voor laptop telefoonlader en bv scheerapp
Allen dank voor de reacties. Ik heb toch maar besloten dat we het zonder omvormer gaan doen, gaat al jaren goed eigenlijk.
Mavi