Matras of iets anders in de Kyte kindertent Xl

Gestart door abbes008, februari 25, 2013, 03:00:23 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

abbes008

Hallo,

We zitten nog te dubben over wat wij voor de kids willen aanschaffen als matras in de HK Kyte kindertent Xl. Wellicht. 1 matras van 140x200 of 2 matrassen, of een een luchtbed en wat leg je eronder?

Heeft iemand ergens goeie ervaringen mee?  Wellicht ook handig dat het matras in de toekomst gebruikt kan worden in een extra bijzettentje.

Gr,

Erik
Groeten,

Erik

despalm

Hoi Erik,

Wij hadden in een grijs verleden een trigano met ondertentjes. We zijn begonnen met matrassen, maar die nemen (onderweg) veel ruimte in. Daarnaast trekken ze redelijk koud op. Daarna zijn we overgestapt op zelf-inflatings. Dat beviel al beter. Nu, in de deksel van de flyer, liggen ze op veldbedjes en ze zijn er erg tevreden mee. Ze liggen lekker en doordat ze vrij liggen van de grond en in hun slaapzak ook lekker warm. En wij zijn blij omdat ze zo weinig ruimte innemen onderweg.

Succes met je keuze.

Eric

Miss BBQ

Zou in elk geval geen matras(sen) nemen, want deze kun je niet klein opvouwen/oprollen. Dat kan met SI-matjes dan weer wel. En onze ervaring is dat deze prima slapen, mits dik genoeg (afhankelijk ook van het gewicht dat er op ligt) gekocht zodat het ook nog wat jaartjes meekan. Ze trekken ook niet koud op, iets dat luchtbedden, zonder extra isolerende laag die je er onder of er op ligt, dan weer wel doen.
Succes met de keuze.

Muilwijk

Wij gebruiken luchtbedden. De SI matjes nemen voor ons nog te veel ruimte in.
2 jongens slapen samen op een luchtbed van 1.40 breed. De jongste heeft een eigen luchtbed van 75 cm breed.
Als isolatie gebruiken we van die alu matjes, heel klein, maar heel goed isolerend/ warmte reflecterend.

spikehome

Wij gebruiken een veldbedje.
Inflatable zou ook kunnen.
Kan je mee nemen door ze op je eigen bed uitgerold te laten liggen.
Wij vinden 3 weken op een inflatable iets te veel daarom een veldbedje

Verstuurd van mijn GT-I9100 met Tapatalk

van trigano naar holtkampers naar een shelter

C5CCV

Zo zie je maar, zoveel mensen, zoveel meningen.


Wiij hebben 2 logeervouwmatrasjes bij voor de kinderen. Eentje in de gastencabine en eentje voor het eigen tentje. Geen gepiep, gekraak, gepomp of een lek matras.
Na al dat gedoe met luchtbedden en inflatebles willen we (voor nu voorlopig) niets anders. En de matrasje liggen gewoon onder het dekzeil op de vouwwagen. Ook voor een tussenstop met overnachting vonden we het ideaal.

GJT

Hier een luchtbed. We hebben van alles overwogen maar dit is echt het snelst! 140 x 200 cm past prima. Met een elektrisch pompje in een minuutje vol en als we verkassen trek ik het hele spul eruit. Stop eruit en hij gaat zo opgemaakt op het bed van de Kyte. daar neemt hij geen ruimte in (alleen het dekbed/slaapzak) en het geheel vouw je zo mee in zonder oprollen, leegpompen etc! Aangekomen weer terugleggen, 1 min pompen en slapen. Alleen voor we naar huis gingen de boel weer in de bagageruimte opgeborgen. Werkt ideaal zo.

ps. onder het luchtbed leggen we een fleecedeken voor isolatie en geluid..

abbes008

Allen,

Bedankt voor het meedenken.
Die veldbedjes even over nagedacht, maar het komt wel eens voor dat een van ons bij de kids dienen te slapen door omstandigheden, dan zien we zo'n bedje niet zitten.

We denken toch aan een matras van 140x200 en 8 cm dik. Deze kan gewoon op ons bed tijdens vervoer. Een fleece deken eronder is idd wel slim vanwege optrekkende kou.

Top!
Groeten,

Erik

Swadev

Ik zou zeker geen tweepersoonsmatras aanschaffen. De kindertent XL heeft een stuk in de weg staan, waardoor één matrasje wat lager ligt dan de ander. Wij hebben gewoon twee self-inflatable matrasjes en de jongste/kleinste, ligt op het achterste matrasje wat iets korter is door de stok.

Kien

Op dit moment goedkope aerobeds op nlbieder.nl..   voorde liefhebber...

Henk1973

Wij hebben het stapelbedje van Holtkamper. Bevalt erg goed. De kinderen vinden het schitterend en slapen er erg goed in.

abbes008

Stapelbedjes lijkt mij ook heel leuk, maar het komt nog wel eens voor dat een van ns beiden bij de kids slapen, vanwege onweer oid, dan slaapt zo'n stapelbedje een beetje beroerd.

Het wordt nu toch 2 aparte matrasjes van 70 x 200.
Groeten,

Erik

abbes008

Afgelopen week tijdens onze eerste kampeerweek uiteindelijk toch een matras gekocht, 7cm traagschuim.
135 x 195. De jongens hebben heerlijk geslapen en ideaal tijdens het opruimen. Gewoon op ons matras en klaar is kees.
Groeten,

Erik