Tentuitbouw jamet dakota

Gestart door Koekie 5, augustus 24, 2014, 04:10:24 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Koekie 5

Even voorstellen wij hebben al 4 jaar een klapper voor ons en 3 kinderen 6,4,2 jaar daarvoor weleens wat gehuurd. Toch bleef het klappen trekken, dus de dakota outdoor gekocht.

Daar heb ik een vraag over, ben aan het kijken naar een voortent uitbouw maar word niet zo veel wijzer vandaar hier mijn vraag, kan die ook aan het type 2010 (heb gehoord dat de ritsen anders zijn), wat zijn de maten en zijn er ervaringen hier mee?

Gr jan

RonvanTilburg

Even de wit mailen en je weet zo of het gaat passen!

Koekie 5

Bedankt , had bij obelink geinformeerd  daar werd ik niet wijzer wisten niks  ::) ga de wit even mailen.

RonvanTilburg

Heb zelf diverse vragen bij de wit gesteld via mail, en ondanks dat mijn vw daar niet van Daan komt netjes en binnen paar dan antwoord gekregen, Ubink kan ook is de importeur maar daar duurt antwoord meer dan week suc6

Koekie 5

Bedankt de wit gemailt zijn er mee bezig
Gr jan

vendome95

Mijn ervaring is dat de Wit niet reageert op vragen over Vouwwagens. Heb er diverse malen over gemaild, nooit een reactie gekregen. Campolife en de Jong reageren wel snel en daar kreeg ik een duidelijke reactie van, ondanks dat ze hetgeen ik naar op zoek was niet meer konden leveren.

TallGuy212

Onn topic: wij hebben bij onze Panorama 2014 een uitbouw voor de Rondo geleverd gekregen. Hoewel de rits even lang is, is de uitbouw niet goed te plaatsen. De oude uitbouw is een breedteslaper, de nieuwe een lengteslaper. Ze zijn dus niet uitwisselbaar tenzij je accepteert dat hij niet waterdicht en netjes opgezet kan worden.

Voor de Dakota is hetzelfde van toepassing. De uitbouw is in 2012 of 2013 gewijzigd volgens mij.

Remco Heeringa

Hallo, wij hebben een Dakota met uitbouw (tent) deze past op alle Dakota's vanaf 2011 t/m 2014.
Let op de kleur van het type 2011 en 2012 (donker rood) is anders dan die van 2013 (grijs/groen)

Koekie 5

Hallo Remco
Dat is info maar wij heb en er een van 2010 is dat anders dan?

TallGuy212

Ja, die is anders. Ritslengte gelijk, maar het oude model is breed, het nieuwe model is diep.