Holtkamper uitvalpootjes Cocoon Aero net als bij de Kyte

Gestart door Miranda1975, juni 09, 2019, 10:22:35 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Miranda1975

Wij hebben een Cocoon Aero uit 2018. We willen graag van die uitvalpootjes op de Cocoon Aero net als de Kyte die heeft. Waar je de tent aan vast maakt voordat je de windforce activeerd, i.p.v.haringen.  Iemand hier ervaring mee?

OhPeeCee

Dit is vorig jaar gevraagd in Bunnik door ons ,  De reden die HK geeft is dat het onderstel van een Aero anders is dan die van een Kyte. Kyte heeft ook standaard 4 bigfoots, dacht dat de hulp haak aan deze uithouder vast zat. Misschien als je een foto vergelijkt Aero met Kyte dat het duidelijker wordt. Ons stoort het niet, de haring het dichtst bij de keuken (mtt frame met keuken) is soms wat lastig erin te krijgen.

aartnely

ik zat er ook aan te denken en heb bij holtkamper ff foto gemaakt, misschien wordt je er wat wijzer van

OhPeeCee

Bij de dissel kant zit dit uitval pootje dus waar de bigfoot zit. Op een Cocoon zit dit niet. Daar begint het onderstel  al redelijk richting de dissel te gaan


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro