Trigano Odyssee (1999) vragen inzake opzetten

Gestart door Mrtouw, juni 25, 2019, 11:13:13 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Mrtouw

Hallo allemaal,

Aantal weken geleden onze Trigano Odyssee 1999 uitgeprobeerd en nu heb ik een vraag inzake het opzetten.
Ik krijg het bij het dak niet strak (zeg maar boven de slaapcabines) en de voorkant krijg ik niet mooi strak gespannen.
Wat zou ik daar aan kunnen doen of wat doe ik fout?
Hoop dat jullie wat tips hebben.
gr Mark

CEO

Heb je misschien foto's? Dat maakt het voor de hier aanwezige deskundologen iets gemakkelijker.
If you choose not to decide, you still have made a choice!

xray

Zitten de klikkertjes bij de slaap cabines nog wel goed? Dus de buizen waarmee je de wagen omhoog klapt.
Foto's zouden idd helpen.

Verstuurd vanaf mijn SM-G950F met Tapatalk


Mrtouw

#3
Waar het niet goed gaat is zeg maar het dakgedeelte. Daar wil ik dan bijvoorbeeld de scheerlijnen zetten en dan zit het doek ook naast de stangen ipv er op etc.
Tevens krijg ik de zijkanten niet netjes strak. Mogelijk dat ik dat verkeerd doe hoor, maar hoor graag hoe ik dat wel goed zou kunnen krijgen.
Als je de foto bekijkt doel ik op het hoogste punt. Hier zit de scheerlijn vast aan het oogje. Dit blijft bij mij dus niet bovenop de stangen hangen, maar zakt er naast.
Weet niet hoe ik het anders uit moet leggen, maar hoop dat jullie me begrijpen.

Drikusniet

Als ik je foto zo zie, zou ik zeggen: hartstikke strak. Vergeet niet dat het grasveld ook niet vlak is, dus verschuift je tentdoek altijd iets de ene of de andere kant op.

xray

Nou ik vond hem ook mooi strak staan hoor. Ok vergeleken bij de seizoensplekken en die voortenten niet maar dat is en ander materiaal en worden vaak op vlonders gezet dus waterpas.
Hier een foto van afgelopen zomer strak genoeg en te strak is ook niet goed ivm het werken van de tent. Dan kunnen de ritsen tenminste nog open en dicht als het afkoelt, hebben ij wel eens gehad dat ik wat haringen moest verzetten om de tent minder aan te spannen.....  :H


CEO

Volgens mij hoort dat oog net naast de stokken te zitten.
Die kleine plooitjes in het voorgedeelte kan je proberen weg te krijgen door de hoekpunt iets verder van de wagen af te zetten. Maar het kan ook komen omdat de grond iets oploopt. Maar zulke kleine plooitjes vind ik persoonlijk gerommel in de marge.
De tent staat er toch prima bij?
If you choose not to decide, you still have made a choice!

Mrtouw

ok, bedankt dan voor de reacties. Dan gaan we het over een paar weken wel zien hoe hij er daar bij komt te staan.