Alpenkreuzer Duet 2019 lekkage langs stokken

Gestart door Triplef, juli 28, 2021, 10:52:31 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Triplef

Onze Alpenkreuzer Duet heeft afgelopen nacht in Frankrijk zijn eerste langdurige echte regenbui gehad. Na een hele nacht regen begon er in de ochtend langs de dakliggers waterdruppels te ontstaan. Hierdoor hadden we een klein plasje water in het kuipzeil staan. De naden lijken droog te zijn, wel raken deze dakliggers het tentdoek. Moet het tentdoek zich nog zetten?

CEO

Kan, katoenen doek moet zich eerst zetten. Nadat het doek droog is, zou dat gedaan moeten zijn. Vooralsnog niks verontrustends lijkt me.
If you choose not to decide, you still have made a choice!

Tago Herman

Kan ook condens zijn. Gewoon in de gaten houden.
Een jaar niet geklapt is een verloren jaar

poldertoerist

Lijkt mij ook een geval van nog moeten zetten van het doek. 

Let wel ff op.  Veel mensen trekken hun doek superstrak bij het opzetten, maar als het vochtig wordt gaat het rekken..en komt het nog een tikkie strakker Als je dat hebt en het komte strak... dan kunnen er ook lekkages ontstaan..

Enne.. De dragers liggen wel tegen het dubbele stuk doek?

Verstuurd vanaf mijn SM-A715F met Tapatalk

Adventure Awaits

Triplef

Citaat van: poldertoerist op juli 30, 2021, 12:33:48 PM
Enne.. De dragers liggen wel tegen het dubbele stuk doek?

De tent staat niet strak afgespannen. Wij hebben 3 dakliggers allen raken ze het enkele doek. Er is geen dubbel doek aanwezig.

poldertoerist

#5
Citaat van: Triplef op juli 30, 2021, 12:54:31 PM
De tent staat niet strak afgespannen. Wij hebben 3 dakliggers allen raken ze het enkele doek. Er is geen dubbel doek aanwezig.
Oh.. Dacht omdat de duet een doorontwikkelde TTT4, eigenlijk een TTT2.. is, dat deze dat ook zo hebben.. Foutje van mij.

Maar los daarvan denk ik dat het gewoon goed komt hoor!

Verstuurd vanaf mijn SM-A715F met Tapatalk
Adventure Awaits

Triplef

Een kleine update. Tijdens een 2de heftige langdurige (een dag) regenbui, lekte het nog langs 2 dakliggers. Vandaag na opnieuw een dag regen (de 3de bui) nog langs 1 dakligger. Dus waarschijnlijk komt het goed?

Jon

Combi Camp Country 2016, daarna de Waard Kuifmees, nu even niets. September '24 test van de Shelter.