draagbaar toilet

Gestart door twingo2, juni 30, 2013, 03:23:10 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

twingo2

Wij willen voor de nachten een draagbaar toilet kopen. Nu is onze vraag welke is goed en makkelijk te onderhouden. En waar moeten we opletten. En een emmer is hier geen optie.

bensi

Ex - Smitveld Ruebist >> Combi Camp Venezia >>Camplet Concorde >>Smitveld Ruebist>> Nu een Combi Camp Country
Blijven klappen, daar gaat het om ;-)


mars

Het beste is een wedstrijdpot!  :#
Ik weet het, aan mij heb je niks. Loop liever ff heen en weer 's nachts, heerlijk die rust dan op de camping.
In ieder geval succes met de zoektocht.

Bosje

Citaat van: mars op juni 30, 2013, 07:55:45 PM
Het beste is een wedstrijdpot!  :#
Wedstrijd in snelheid, vorm, geur, hoeveelheid?  :H

Muilwijk

Wij hebben gewoon een porta potti. De kleinste, omdat we er niet teveel ruimte aan kwijt wilden.
Wij vinden hem makkelijk in gebruik. Om de dag legen en schoonspoelen met de slang, en bij thuiskomst
wordt hij nog een keer grondig gereinigd. Ik gebruik de originele vloeistoffen. Sommigen vinden dit stinken,
maar hier hebben wij geen last van. Ook de vloeistof voor het spoelwater gebruiken we, ruikt het lekker fris.
Verder heb ik een pak hygienische doekjes bij me, en hier wordt de bovenkant van de pot afgenomen.
Bij ons staat hij in het slaapgedeelte en geen last van geur oid.

mars

Dit zaakje stinkt...... en nu hou ik op. :#

C5CCV

Ook hier jaren gedaan met de kleinste PP; op zich goed bevallen en ook meestal de originele vloeistoffen gebruikt. Nu de kinderen groot zijn en deels niet meer meegaan laten we de PP voortaan thuis. Wij hadden wel 'het geluk' een vouwwagen te hebben die in de voortent daar een aparte cabine voor had; dan stond dat ding altijd uit het zicht.

twingo2

Welke type en merk hebben jullie?

buzz

Ik heb er nog een staan, een campa potti. Je mag hem zo ophalen wij gebruiken hem niet meer en hebben hem nauwelijks gebruikt! O ja in de buurt van arnhem

Verstuurd van mijn GT-I9100 met Tapatalk


twingo2

Kunt u hem ook verzenden en wat wilt u er dan totaal voor hebben? En ehh heeft u ook nog een foto ervan? Vaak gebruikt?

buzz

 je mag hem voor niks ophalen (ik stuur hem niet op). Geef me maar je emailadres via pb dan stuur ik je morgen wat foto's

Verstuurd van mijn GT-I9100 met Tapatalk


twingo2

Ik woon niet bij u in de regio, dus dan gaat het niet door jammer!!

Ccindy

Ik had begin dit jaar een PortaPotti 345 gekocht, omdat die erg makkelijk in het gebruik is en best compact. Maar doordat we hem in 2 weken Luxemburg helemaal niet hebben gebruikt (of nodig gehad) heb ik hem pas geleden weer ongebruikt verkocht.

Don't be afraid to fail, be afraid not to try