Maximale hoogte matras Alpenkreuzer Parade

Gestart door flierefluiter, juli 10, 2014, 01:45:44 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

flierefluiter

Hallo,

Wij zijn voor het eerst overgestapt op een vouwwagen omdat ik een hypermobiliteit syndroom heb en niet meer op een matje in een tent kan slapen. Nu hebben we een alpenkreuzer parade gekocht en daar zitten standaard hele dunne matrasjes in. We willen graag nieuwe kopen maar kan iemand ons vertellen wat de maximale hoogte is wat je erin kunt doen  zodat de vouwwagen ook nog goed dicht kan zonder dat hij kapot gaat of zo. ( uiteraard hebben we geen ervaring).

Ik hoop dat iemand ons van goed advies kan voorzien.

Groeten Flierefluiter :zw

bosi

Toch een self inflateble onder de standaard matras, doet worden. Heb je toch het voordeel van liggen op een matras en de steun en stabiliteit van een self inflateble.
Met de stoppen open kun je bij het dichtklappen de self inflatable gewoon laten liggen (wel even geduld hebben dat hij goed leeg loopt voordat je de klep helemaal sluit).

flierefluiter

Dank je Bosi! Dit weekend zetten we de vouwwagen op om alles na te lopen en te leren hoe we dat moeten doen, en dan zal ik onze matjes onder het matras leggen en testen hoe dat ligt.  :J

bosi

Wij hebben een dubbel klapper en onder beide matrassen een selfinflateble. Op de breedste plank zelfs een 2-persoons. Geen enkel probleem met dicht klappen.  Rustig wachten dat het gewicht van de plank de lucht eruit drukt en het laatste stukje gewoon een klein beetje helpen door wat te drukken.

flierefluiter

Nu bezig met een koudschuim op maat, 10 cm hoog. Zou dit kwalitatief voldoen om op te slapen? We gaan ook de selfinflatable proberen morgen.