Dagwaarde Cocoon 2002

Gestart door Alex, november 11, 2013, 06:31:43 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Drikusniet

Ik zou bij een oudere wagen eerst goed checken bij de verzekering wat de 'dagwaarde' is van jouw wagen. Deze is nogal een stuk lager, dan wat hij kost op de tweedehands markt. Ik heb mijn vorige vouwwagen net verkocht en bij de dealer ook gekeken wat ik als inruil kon krijgen. Ik schrok toen behoorlijk van wat als dagwaarde vermeld stond. Daarvoor was ik hem binnen 30 seconden op MP kwijt geweest.

Yella

Goed idee, maar moet ik zoiets opvragen bij Holtkamper?
www.jawamarkt.nl voor boeken en handleidingen.

Spiegelbeeld

Op Marktplaats is toch wel een indicatie van de dagwaarde te vinden, aan de hand van biedingen/vraagprijzen e.d.? Daarnaast zijn hier op het forum vele "kenners". Holtkamper kun je ook proberen, telefoontje of bezoekje aan een showroom.

Yella

Misschien is er wel ergens een officiele lijst. Ga het in ieder geval voorleggen bij Unive.
www.jawamarkt.nl voor boeken en handleidingen.

Muilwijk

Vouwwagendealers hebben een boekje waarin dagwaardes vermeld staan.
Tenminste, zo ging het bij het inruilen van onze jamet wel. Een soort bovag koerslijst...

Drikusniet

De dagwaarde waarover ik sprak is inderdaad van een Bovag koerslijst. Op hun website kun je ook zien dat ze deze hebben. Helaas is deze niet via internet of zo te raadplegen, maar een verzekeringsmaatschappij zou die zeker moeten hebben.

Jos Montana

Die Bovag lijst moet toch wel ergens op het internet te vinden zijn?

Is er niemand van het hele forum die bij een dealer of een verzekeringsmaatschappij werkt en hierover beschikt?

Volgens mij is het geen geheim...

Drikusniet

#22
Het is zeker geen geheim. Je kunt hem bestellen bij Bovag, maar ook gewoon bellen met de ANWB bij de afdeling Carabah advies. Deze kunnen dan de dagwaarde voor je opzoeken. Deze afdeling is bereikbaar op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur op 088-2695070  of per mail; https://www.anwb.nl/formulier,/Contactformulier.html(vraag, vakantie/vrije tijd, caravan advieslijn)

(Bing is your friend  :# )