Raclet Panama Up met voortent

Gestart door martinvh, mei 25, 2015, 09:05:15 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

jac137

Dag Hans en Wijnand,

Bij ons zit aan de voorzijde een opstaande rand waar de koelbox achter valt. Voor de rest is de bodemplaat helemaal vlak.

Hacatefi

Dag Jac,


Vreemd, want die van jou is toch ook van 2014? Ook nieuw gekocht?

wijnand

#32
Zo ziet het er bij ons uit:



De randen voor en achter zijn 6 cm hoog en 3 cm diep. Tussen deze randen kan ik 47 cm kwijt. Is dat bij jullie ook zo?

Citaat van: jac137 op juli 04, 2015, 12:18:42 AM
Bij ons zit aan de voorzijde een opstaande rand waar de koelbox achter valt. Voor de rest is de bodemplaat helemaal vlak.

Bij ons is de bodemplaat waar de koelbox opstaat een bak die in de houten bodemplaat is verzonken. De randen worden gebruikt ter ondersteuning en om de bak vast te schroeven. Als bij jullie die bodemplaat verder vlak loopt, hoe zit deze dan aan de achterzijde vast?

jac137

Poe daar vraag je me wat. Ik zal binnenkort eens kijken hoe ze dat gedaan hebben. Maar als je naar de foto's van mij kijkt dan zie je dat de constructie anders is. In de bodemplaat en aan de achterzijde zijn o.a. ook de ventilatie openingen anders.

jac137

Oja, Wij hebben inderdaad ook een model 2014 nieuw gekocht afgeleverd april 2015. Ik weet niet of ze in de loop van 2014 iets van een verandering hebben doorgevoerd.

wijnand

Het lijkt erop dat de bak daar aan drie popnagels hangt. Voor zit 'ie op de zelfde manier vast als bij ons, behalve dat de bij de Panama de bak gepopt zit en bij ons geschroefd. De verschillen worden steeds duidelijker!

Hacatefi

Ik zal in de loop van de week de koelkast er eens uit halen en een foto met precieze beschrijving plaatsen van hoe het er bij mij uit ziet.

Hacatefi

Bij deze de beloofde foto. Ik hoop dat het wat duidelijkheid schept, hoewel ... het is toch weer anders. Ik heb de foto van de bovenkant genomen met de koelkast er half uit. Het grijze is het deksel van de koelkast en de rest het plaatstaal gedeelte waar hij bij ons perfect tussen past. Je kan het opstaande randje goed zien en bij ons zit dit gelukkig niet in de weg.
@Wijnand: ik ben benieuwd of je al een oplossing gevonden hebt.

wijnand

Die achterrand is bij jullie Panama een dikke centimeter minder breed/diep dan bij onze Alpha. Ook heb ik inmiddels gezien dat de "voetafdruk" van de B40 minder diep is omdat er aan de achterkant nog een unit uitsteekt die wel in de totale diepte meetelt, maar niet op de vloer rust. Dat maakt dat het bij jullie net past, en bij ons zeer waarschijnlijk net niet. Nu zit die vloerbak geschroefd, dus wellicht is het een optie om de bak in onze Alpha te vervangen voor een bak uit de Panama. Volgende keer als we in Boxtel zijn maar eens vragen naar de mogelijkheden. De achterrand zou dan wel een centimeter ingekort moeten worden, maar dat is een kwestie van zagen.

Fijn dat je zo hebt willen uitzoeken, ik weet nu heel veel meer! Bedankt!

Hacatefi