Jamet Arizona of Roadmaster Family S

Gestart door Angel, juni 30, 2011, 08:04:59 AM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 3 gasten bekijken dit topic.

Zandbats

Wat ik mis in deze vergelijking is, als je van hetzelfde budget uitgaat komt het neer in deze keuze tussen de nieuwere Arizona en een oude family S. Hoe belangrijk is de leeftijd van een vouwwagen eigenlijk?

Drikusniet

Leeftijd is niet het belangrijkste, wel het aantal weken gebruik, gerelateerd aan het soort doek.

martijn82

Klopt Drikusniet. Onze vouwwagen is van 2008 en is maar 3 keer gebruikt als nieuw dus.

Zandbats

Daar kan ik me iets bij voorstellen maar is natuurlijk lastig te controleren dan alleen de blauwe ogen test. We zijn ons aan het oriƫnteren en denken bijvoorbeeld bij een Arizona aan ongeveer jaartallen tussen de 2001 en 2005. Ik heb het idee dat je dan bijzonder weinig wagens zult aan treffen van een eerste eigenaar waardoor het gebruik al bijna niet meer na te gaan is.

Hoe kun je redelijk bepalen hoeveel het gebruik is van een tweedehands wagen?

martijn82

Wat wij gedaan hebben wij een erkend bedrijf gekocht kreeg een jaar garantie bij. Altijd bij aankoop oplaten zetten. Kijk naar het doek hoe ziet het er uit. Hoe ruikt het ruikt het niet fris of zie je schimmel of vocht vlekken. Zou ik hem laten staan. Maar het belangrijkste voor ons is het gevoel bij de vouwwagen en d verkopende partij.