Tweedehands Holtkamper kopen

Gestart door Jootje78, september 18, 2016, 11:33:17 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Yella

Citaat van: Diep op september 24, 2016, 04:01:55 PM
Let op. Op de foto staat een andere keuken dan in de omschrijving.
Dat staat er al bij in de advertentie. dat de James Cook keuken er niet bij zit.
www.jawamarkt.nl voor boeken en handleidingen.


Jootje78

Citaat van: muis op september 24, 2016, 07:17:36 PM
http://www.vouwwagenclub.info/forum/index.php?topic=19062.0
Hier staat ook nog een Astro :J

Helaas, de advertentie staat niet meer op MP. Link geeft nog wel aan dat de laatste status gereserveerd was... Ik vermoed dat de koper een verkoper heeft gevonden.

muis

Hmm zal het eens vragen,  ik ken de verkopers

Jootje78

Binnenkort gaan we een vouwwagen bezichtigen, geen Holtkamper, maar een Aart Kok Kariba. Het is een jonge wagen van nog geen 2 jaar oud. We hebben er een goed gevoel bij. We zijn naar verschillende zaken geweest en we hadden bij zowel Aart Kok als Holtkamper een goed, degelijk gevoel. We wilden voor het wat koudere weer ook graag een afsluitbare voortent met daarvoor een luifel. En sinds augustus, september zijn we al druk bezig om ons te oriƫnteren. Het lijkt er nu dus sterk op dat we wat gevonden hebben. Hopelijk stelt de bezichtiging niet teleur!

Dank jullie wel voor de vele tips!

Pollotti

Wij hebben al een aantal jaren een Kariba en zijn tevreden. Iedere vouwwagen heeft voor- en nadelen, maar ik ben nog steeds verliefd:)7]


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk