Max. dikte van een matras Odyssee

Gestart door eelcow, juli 10, 2020, 12:51:25 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

eelcow

Beste klapgenoten,

Ik wil het bed van onze Trigano Odyssee een upgrade geven.
Volgens mij is het std. matras zo'n 6 cm. dik en ik denk er aan om een topper van 3,5 cm (Ikea) bovenop te leggen. Wie weet of het bij deze dikte nog mogelijk is om de wagen dicht te klappen?
Dat is namelijk wel de voorwaarde: het matras moet blijven liggen omdat ik geen ruimte heb om hem los mee te nemen.

Het gaat alleen om het matras op de wagenbak.

Alvast bedankt.

Mvg,
Eelco

CEO

Misschien even navragen bij de Vouwwagenspecialist, kan je telefonisch navragen.

Wij hadden destijds een topper, ik dacht van 4 cm. Wij klapten met dekbed en kussens (wel even goed neerleggen) en de topper.
If you choose not to decide, you still have made a choice!

xray

Op onze Odyssee uit 2017 hebben we op het bed van de wagenbak een top matras van 4 cm liggen er zou nog een dekbed bij kunnen maar dan wordt het wel wat lastiger dichtmaken. Het kan wel maar het 2e bed staat dan wat schuiner.

Linda88

Wij hebben een Olympe. Op  één van de twee bedden een topper van 5 cm gedaan. Kan nog prima dicht. Niet scheef ofzo. Ik heb gekeken hoeveel ruimte we nog ongeveer hadden als hij ingeklapt was.

eelcow

Bedankt voor de reacties, zo te lezen moet dat dan wel gaan lukken.


Phony

Dat moet inderdaad wel lukken. Voordeel van matrassen is dat ze nog wel een beetje samen te drukken zijn.

Als de dikte van het matras erg belangrijk is kun je altijd nog de lattenbodem een paar cm omlaag zetten.