Jametic bed in zithoek

Gestart door Grumpy, mei 19, 2014, 02:05:28 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Joyman254

Ook ik ben bezig gegaan met de zithoek te vervangen door een vast bed doormiddel van het plaatsen van 2 lattenbodems.

Joyman254

Hieronder nog een paar foto's.

andre-versteeg








Om dit topic ook maar wat nieuw leven in te blazen heb ik ook in mijn jamet jametic uit 2001 een bed gemaakt. Echter heb ik een eenpersoons gemaakt omdat het alleen door mijn dochter gebruikt gaat worden en dat wij op deze wijze nog steeds de zijvlakken kunnen blijven gebruiken zonder het bed omhoog te klappen.  Wel zit ik nog te kijken om er of gasveren of er. Goede stok bij te maken om hem goed omhoog te houden.

Ik heb van twee lattenbodems die ik via marktplaats had een sterke en bredere gemaakt  die precies tussen de kasten past.

Na passen klopte het perfect en heb ik aan de achterzijde een drie tal scharnieren gemonteerd. Nu viel hij dus makkelijk op te tillen om in de opbergruimte te komen onder het bed.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Alex

Het is zonder  toestemming van de beheerder van dit forum niet toegestaan, informatie, foto's, nieuwsberichten en/of berichtgevingen die verstrekt worden op enigerlei wijze te verspreiden

Jer81

Netjes gedaan hoor. Ga je veel plezieren en gemak van hebben denk ik.

macmenco

Een vraag aan de knutselaars met 2 lattenbodems naast elkaar, hoe zorgen jullie ervoor dat de boel niet doorbuigt? Is de bevestiging van de 2 bodems sterk genoeg? Of hebben jullie daar ondersteuning onder gezet. Ik had een Le-cheapo 2 persoonslattenbodem genomen, maar de latjes blijken niet zo sterk  ::). En losse latjes heb ik nog niet kunnen vinden. Ik overweeg dus om een andere bodem te installeren maar twijfel over 2 bodems aan elkaar monteren.

macmenco

Citaat van: Johan77 op juni 30, 2023, 04:12:41 PM
Hoi
Ben zeer benieuwd hoe jullie de gasveren gaan doen en welke het worden.
Welke matras gaan jullie gebruiken?
Wij gaan een lattenbodem van hout gebruiken. Deze is al op maar (150x200) de matras wil ik zelf op maat maken van een 160x200.

Excuus voor de late reactie. Het zijn gasveren van gasveerwinkel.nl geworden. In eerste instantie had ik te lichte veren besteld (ik had gewicht van matras en slaapzak niet meegerekend). Uiteindelijk zijn het veren met 340Nm geworden. Perfect voor onze situatie. 

andre-versteeg

Citaat van: macmenco op juli 04, 2024, 04:04:10 PM
Een vraag aan de knutselaars met 2 lattenbodems naast elkaar, hoe zorgen jullie ervoor dat de boel niet doorbuigt? Is de bevestiging van de 2 bodems sterk genoeg? Of hebben jullie daar ondersteuning onder gezet. Ik had een Le-cheapo 2 persoonslattenbodem genomen, maar de latjes blijken niet zo sterk  ::). En losse latjes heb ik nog niet kunnen vinden. Ik overweeg dus om een andere bodem te installeren maar twijfel over 2 bodems aan elkaar monteren.
Bij mij is de lattenbodem sterk genoeg ik heb er geen extra versteviging onder gemaakt alleen heb ik aan de zijkant wat latten toegevoegd wat ook voor wat stevigheid zorgt.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

CEO

Als je twijfelt over de stevigheid, kan je er altijd een (opvouwbaar!) steunpootje onder zetten. Wordt in de Combi Camp tegenwoordig standaard meegeleverd. In uitgeklapte toestand vergrendelt het pootje, als je weer gaat rijden klap je hem in en kan je de bak afvullen met bagage.

Of het nodig is, kan ik niet beoordelen, maar als je door een extra steuntje gerustgesteld wordt, slaap je een stuk beter!
If you choose not to decide, you still have made a choice!