Gezellige verlichting

Gestart door THA1982, mei 21, 2013, 05:39:22 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

THA1982

Nu zag ik een topic staan over verlichting (alleen weet ik niet hoe ik dit bericht erin plaatst), nu ben ik wel benieuwd wie wat voor verlichting gebruikt in en om de vouwwagen.

Tijdens ons eerste kampeerweekend hadden we een led-lantaarn mee die op zonne-energie werkt. Dit was wel erg minimaal en we moesten af en toe bijschijnen met de telefoon  :H. Dus voor de grote zomervakantie zal er wat licht bij moeten. Maar ik vind een beetje gezellige verlichting ook wel belangrijk. Het lantaarntje is wel handig voor bijv 's nachts maar als we 's avonds gezellig zitten. Iemand tips of ideeën? En het liefst dus wat "geel" licht. Led vind ik niet zo sfeervol. We gebruiken wel stroom maar omdat we ook een kleintje hebben rondlopen wil ik niet door de hele tent stekkerdozen hebben liggen.


dorus_jolan

Wij hebben van die led klemspotjes gekocht bij de wit. Mooi warm licht! Deze zitten in stekkerdozen met kinderbeveiliging die we om de stangen ban de bedden hebben hangen.  de spotjes hebben we aan het doek bij de "deur" naar het slaap gedeelte toe  hangen, wij hebben 2 kleine kinderen en een derde op komst vandaar dat we de kindveilige stekkerdozen hebben. En soms zijn ze ook volwassen bestendig!

Jerome

We hebben een soort looplamp voor op momenten dat we veel licht nodig hebben. Maar voor als we gezellig zitten te borrelen hebben we waxinelichtjes in een lantaarntje.

THA1982

Haha, ik heb ook het liefst een kaarsje maar mijn man het liefst zo weinig mogelijk vuur. En idd we hebben ook een kindveilige stekkerdoos maar dan nog al die snoeren door de vouwwagen. Hoe doen jullie dat dan? Ik zag dat je nu bij de Ikea ook leuke lampjes voor buiten hebt. Alleen is dat wel weer led verlichting :?

Sara

Die ikea lampjes geven niet zo heel veel licht, hoor. Hebben we vorige zomer in de tuin uitgetest.
Wij nemen een gaslampje mee omdat we graag nog iets lezen 's avonds als de kinderen slapen.
Voor de gezelligheid wat kaarsjes.  :)

THA1982

Dat is goed om te weten want ik mag ook graag even lezen KK Misschien maar een gewone lamp komen met een fitting?

Appeltje

Wij hebben deze http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/10096097/#/20046988 met spaarlamp. Maar wij willen kijken naar nog iets meer verlichting. Je kunt er wel (net) bij lezen.  :)
"Home is where the Holtkamper is"

tijger

Gewoon een ouderwets gaslampje, gezelliger kan niet.

muis

Sinds afgelopen klapweekend zijn er weer meer leden met een Coleman Northstar :J (Benzine lamp)

nikkel1964

Citaat van: muis op mei 21, 2013, 11:27:38 PM
Sinds afgelopen klapweekend zijn er weer meer leden met een Coleman Northstar :J (Benzine lamp)

Niet via dat klapweekend maar wel: +1  ;)

dorus_jolan

Ow ja, even toevoeging op mijn vorige post van de lampen van de wit. Die hebben we voor binnen. Buiten hebben we een campinggaz lamp die een mooie warme kleur geeft.
Ben overigens wel op zoek naar een led lampet zo'n kleur, maar dat is een ander topic!

ropperdepop

wij hebben ook erg gezellig licht. Zwarte kabels met daaraan ronde bollen die iets kleiner zijn dan tennisballen, er zitten er niet heel veel aan een snoer, we hebben er 4 geloof ik maar het licht is echt heel erg sfeervol en daarnaast is het ook een leuk gezicht, voor kinderen heb je deze eventueel in allerlei soorten kleuren. Als we echt goed licht nodig hebben dan gebruiken we een lantaarn die je met je hand kan vasthouden doordat er een haak aan vast zit

Yvonne01

Citaat van: ropperdepop op juni 14, 2013, 10:41:55 AM
wij hebben ook erg gezellig licht. Zwarte kabels met daaraan ronde bollen die iets kleiner zijn dan tennisballen, er zitten er niet heel veel aan een snoer, we hebben er 4 geloof ik maar het licht is echt heel erg sfeervol en daarnaast is het ook een leuk gezicht, voor kinderen heb je deze eventueel in allerlei soorten kleuren.

mag ik vragen waar je die vandaan heb?

Chrisje

Een kennis heeft deze lamp, geeft voldoende licht om bij te lezen en geeft ook sfeerverlichting indien gewenst.
Ze zijn niet aan de goedkope kant maar werken wel heel goed

http://www.atomatent.nl/led-verlichting.html

h.m

een gewone hanglamp stekkerdimmer er tussen en je kan het zo sfeervol maken als je zelf wil