Leuke camping aan de kust gezocht (Noord of Zuid-Holland)

Gestart door Cadillacfreak, april 01, 2014, 12:01:11 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Cadillacfreak

Weet iemand een leuke camping aan de kust maar in de buurt van Amsterdam? Dus max. 35 km rijden.
Het liefst geen massale camping.

klapfanaat

3 jaar terug op de Nesse gestaan in Limmen, vlakbij Castricum. Erg leuke mooie verzorgde camping

Yolanda

Kijk hier eens. Www.kennemerduincampings.nl. Dit zijn campings aan de kust, met treinstation in de buurt. Auto kun je dus lekker laten staan als je naar Amsterdam wilt en het strand direct achter de duinen. Ze kunnen massaal lijken, maar op de campings zelf merk je er weinig aan. Zijn niet overdreven luxe, maar gewoon gezellig.

Er zijn ook een aantal boerencampings in Limmen, Castricum en omgeving. Die moet je even via google zoeken.

In Amsterdam Noord heb je het vliegenbos, daar vandaan zit je snel op de snelweg naar de kust. Is 20 minuten rijden.


TallGuy212


bosi

Citaat van: TallGuy212 op april 01, 2014, 06:22:36 PM
Iets verder, camping de lepelaar. Www.delepelaar.nl
De lepelaar ligt bij Petten (tussen Petten en Julianadorp aan Zee). Als je een mooie kleinere camping zoekt direct aan zee (aan de hondsbosse zeewering) en op 5 minuten van een breed  zandstrand dan is corfwater in Petten een erg mooie optie. Helaas dit jaar voor het laatst want de camping en de omgeving moeten worden omgevormd tot een protserige boulevard met luxe vakantie (koop) woningen in de duinen,  maar ja de vooruitgang hou je niet tegen. Eeuwig zonde van zo'n schitterende goedlopende camping. Een goed alternatief zou de zuidduinen in katwijk aan zee kunnen zijn ook binnen 5 minuten sta je hier op het strand. Wel melden dat je vouwwagen hebt en de maten goed doorgeven want anders zou je plek wat aan de krappe kant kunnen zijn. De grote broer de Noordduinen vinden wij wat minder, te vol en groot en verder van het strand, ze hebben wel een eigen (binnen/buiten zwembad)

jozefien

Leuk dit topic.
Wij willen ook graag komende zomer naar een camping in Noord Holland en van daar uit dagjes uit naar o.a Amsterdam, Broekerveiling en het reddingsmuseum in den Helder. Nu nog een leuke camping.

Cadillacfreak

Bedankt voor alle tips mensen, ik ga ze allemaal aflopen en laat jullie wel weten welke het is geworden.

Yolanda



alkyone

Citaat van: Mr Roadmaster op april 02, 2014, 06:53:45 PM
http://www.straat-hof.nl/   :#

Leimuiden is toch niet echt naast de kust, dat is een flink eind van de kust.
Ziet er wel erg leuk uit.
Martin

alkyone

Niet direct aan de kust maar zeker niet ver weg.

http://www.dekolibrie.eu/

Central gelegen vlak boven Alkmaar

Richard

Citaat van: alkyone op april 02, 2014, 10:30:43 PM
Leimuiden is toch niet echt naast de kust, dat is een flink eind van de kust.
Ziet er wel erg leuk uit.
Martin
in de buurt van Adam en max 35 km rijden dus valt wel in de categorie :P

nikkel1964

In Castricum:

http://www.ormsbyfield.nl/

Hier hebben we in 2012 met een hoop Combicamp-wagens en later nog eens met alleen ons gezin gestaan. Leuke camping, boerderij is volop in bedrijf.


Taan

Dit topic gaat bij mijn favorieten. Ik moet het paasweekend en de meivakantie nog invullen. Vervelend hoor :#