Het najaarsweekend chattopic 2017

Gestart door muis, juni 23, 2017, 03:26:29 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Pollotti

Citaat van: Joliebolie op september 14, 2017, 03:29:30 PM
Ik zit er ook sterk aan te denken om de knoop door te hakken om niet te gaan. Meer ook omdat het voor ons ook lastig is om een plek te vinden waar we de wagen kunnen laten drogen... ik ga het er vanavond nog even met m'n man over hebben. Keep you posted.. misschien met Hemelvaart meer geluk :)4]


Sinds augustus bezitter van een Aart Kok Kariba
Kan ie niet op de stoep drogen? Jammer om niet te gaan, vaak valt het heel erg mee


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Joliebolie

Ik overleg nog ff m'n man moet het ook zien zitten:)23]


Sinds augustus bezitter van een Aart Kok Kariba

GertjanA

Tenzij de zondvloed uitbreekt, komen wij wel! Dan maar nat, en bij de stalling laten drogen.

muis


pwg-van-ej

Citaat van: GertjanA op september 14, 2017, 05:45:55 PM
Tenzij de zondvloed uitbreekt, komen wij wel! Dan maar nat, en bij de stalling laten drogen.
Jammer genoeg hebben wij die optie niet... jullie allemaal heel veel plezier... 't volgende klapweekend  zal over een jaartje zijn, Tamara zit in d'r examens met Hemelvaart


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

almer

Ik heb hier thuis ook overleg gehad. En helaas komen wij ook niet de reden is weer en dat ik de hele week al snot verkouden ben.
Maar ik wens jullie een heel mooi weekend en tot de volgende keer.

Verstuurd vanaf mijn SM-G930F met Tapatalk


Joliebolie

We hebben thuis besloten dat we om dezelfde redenen als de anderen hier al aangeven niet het risico willen lopen dat we onze wagen niet droog krijgen.. de voorspellingen zijn hier voor de aankomende week ook slecht. Dus weinig kans op een droge wagen. Ik zal even doorgeven aan de boomgaard dat we niet komen. Had al betaald :)85] weet iemand hoe het zit met af Ellen reserveringen?


Sinds augustus bezitter van een Aart Kok Kariba

muis

 sowieso even doorgeven bij de camping, wat de kosten zijn van afmelden durf ik niet te zeggen

muis

Jammer allemaal en Almer beterschap  :J

herowebe

Ik heb net de knoop doorgehakt. Helaas de camping afgebeld.
Wij gaan niet klappen. Niet dat ik bang ben voor een beetje regen maar ik heb nu al veel last van reumatische aandoeningen en kou en vocht maken het erger! Jammer, jammer jammer!

sannie75


muis


Jootje1710

Heel spijtig Herwine dat je niet mee kan maar je gezondheid gaat voor
Antoon & Jolande van Harselaar met de kids (Steven, Emmy en Fleur), Aart Kok Livingstone Game Drive 2018 :-)

Klaar

Heb de camping vanmorgen ook gemaild en zij begrepen onze beslissing. Geen probleem.
4 jaar 'n Jametic gehad, per NOV'19 'n Combi-Camp-Country (JULI'20 in gebruik genomen). Na brand in stalling-Bleiswijk in JUNI'23 een nieuwe CCC.

Joliebolie

Ik had vanavond ook buiten de boomgaard aan de lijn.. we waren niet de enige. Hij zei nog wel dat we als we een ander weekend nog zouden willen zij de aanbetaling wel willen verrekenen. Mooi gebaar!


Sinds augustus bezitter van een Aart Kok Kariba