Welke camplet kopen?

Gestart door janine81, juni 02, 2020, 09:07:43 PM

Vorige topic - Volgende topic

0 Leden en 1 gast bekijken dit topic.

Vazal

#15
Die bredere pootjes kwamen gelijk met de dakrails, dat werkt inderdaad prima, voorheen had ik een kliksysteem. De keuken van mijn classic heeft een slot, dit had mijn vorige royal ook. Ik zou mocht er een nieuwe tent nodig zijn gaan voor die uit 2010, dan heb je een nieuwer onderstel en gaat hij wat langer mee. Met het doek van mijn royal uit 1998 was nog niks mee, moet eerlijk bekennen dat ik er niks aan heb gedaan. Dat poetsen van het tentdoek lijkt mij niet helpend wbt de levensduur, mooier word hij er niet van  :) dat terzijde. Leuk dat jullie zo enthousiast zijn, wij hebben heel lang getwijfeld tussen de combi-camp en camplet. Onze kinderen slapen vanaf vorig jaar in een eigen tentje. Het gewicht, het alleen op te zetten en omdat hij zo compact is heeft ons toch weer besloten om voor de camplet te gaan. Tweede cabine gebruiken we nu als omkleed/opslag.

janine81

En weet je nog vanaf welk bouwjaar die bredere pootjes en het keukenslot erop zitten? Dit weekend gaan we kijken naar een Savanne, zeer compleet, dus we hebben goede hoop dat we hem meteen aankoppelen en meenemen! :>
Klapwiekend door het leven!

janine81

Van de combicamp zijn wij ook erg gecharmeerd, alleen de camplet kan op zijn zij in onze garage, groot voordeel vinden wij  :J
Klapwiekend door het leven!

Hemertje

Citaat van: janine81 op juni 08, 2020, 08:38:44 PM
Van de combicamp zijn wij ook erg gecharmeerd, alleen de camplet kan op zijn zij in onze garage, groot voordeel vinden wij  :J

de vraag is wat het voordeel is...

Vazal

Citaat van: janine81 op juni 08, 2020, 08:37:50 PM
En weet je nog vanaf welk bouwjaar die bredere pootjes en het keukenslot erop zitten? Dit weekend gaan we kijken naar een Savanne, zeer compleet, dus we hebben goede hoop dat we hem meteen aankoppelen en meenemen! :>

Ik meen dat vanaf 2012 de nieuwe modellen er waren, de 5de generatie.

janine81

@hemertje, nou, als de vw binnen handbereik staat, gaan we er zeker vaker mee op pad! De stalling is hier namelijk niet in de buurt en was altijd een onderneming van een halve dag incl. rijden. Daarnaast spaart het zeker ook wat kosten uit door hem in eigen garage te stallen...
Klapwiekend door het leven!

Hemertje

Ok , das mooi scheelt en hoop tijd en gedoe
Alhoewel qua ruimteoppervlak het niet veel zal uitmaken verwacht ik
Op zijn wielen of op zijn kant?

janine81

Op zijn kant met kantelbeugels
Klapwiekend door het leven!

Hemertje

Hoogte van de wielen met wagenbak is gelijk aan de breedte van de wagenbak?

janine81

@Jer81, ik heb nog een foto doorgekregen van de verkoper van de savanne waar we binnenkort naar gaan kijken. Op die foto zag ik dat hij in ieder geval geen 'brede' pootjes heeft maar wel een imperiaal. Zou je dan daar de pootje in moeten steken of werkt dat weer anders? We gaan het in elk geval binnenkort allemaal zien maar ik dacht, wie weet heb jij een idee?
Klapwiekend door het leven!

Jer81

#25
De mijne is zoals in het filmpje op 1 minuut 17.

https://youtu.be/8y7mGfs16cg

De 2 steunpootjes voor op de klep steek je in de gaten die in de imperial zitten.

Vazal

Citaat van: Hemertje op juni 09, 2020, 09:26:42 PM
Hoogte van de wielen met wagenbak is gelijk aan de breedte van de wagenbak?

De camplet is breder dan hij hoog is, dat maakt ook dat je er niet veel in kwijt kunt maar daardoor erg laag in gewicht is. De nieuwere types na 2012 hebben wat meer ruimte maar zijn nog steeds breder dan hoog, zou ook vreemd zijn om daar kantelbeugels voor te maken mocht dit niet zo zijn geweest  8)

sannie75

Ik moet zeggen dat een Camplet kantelen mij enorm meeviel. Ik heb er samen met muis en nog iemand een gekanteld en dat was echt goed te doen.  :J

oawinkel

Oh ja, er is ook nog een verschil in het keukentje. Volgens mij ongeveer de 2010 modellen. Die van ons uit 2011 heeft in elk geval een nieuwer model keuken. Die heeft door een andere indeling meer ruimte (wasbak zit aan de zijkant op een soort uitschuif verlengstuk)
Dat is misschien ook iets om mee te nemen in je overweging

janine81

@oawinkel, klopt, dat uitschuifrek had die uit 2008 die bij bravo stond ook. Dan heb je meer werkbladruimte inderdaad.
@Jer81, bedankt, dat filmpje had ik nog niet gezien! Bij de Savanne die we komend weekend gaan bekijken zitten denk ik dezelfde pootjes. De man in het filmpje schuift er nog iets doorheen lijkt het, een borgpen? Verstel je ze ook op die manier?
Ik ben eigenlijk nog op zoek naar een goed koelkastje (compressor) voor in de disselbak. Die we gaan bekijken heeft een grote disselbak waar hij eventueel in zou kunnen staan. Of hebben jullie hem in de kofferbak van de auto?
Klapwiekend door het leven!